Ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety. Wprowadza jednak znaczne zmiany w jej życiu. Przyszła mama troszczy się teraz nie tylko o siebie, ale także o dziecko. Chce być pewna, że rozwija się ono prawidłowo. Wiele sygnałów rodzi jej obawy, nasuwają się wciąż nowe wątpliwości i pytania. Jesteśmy, aby opiekować się Wami obydwojgiem. Usługa Baby Assistance została uruchomiona po to, by lekarz towarzyszył przyszłej mamie w każdej chwili ciąży. Wystarczy wykręcić numer telefonu…

Twój prywatny konsultant
Co roku w Polsce na świat przychodzi około 300 tysięcy niemowląt. Co 6 ciąża kończy się poronieniem. Każda mama chce jak najlepiej zadbać o swoje maleństwo. Zdarza się, że czuje dyskomfort, bo dręczą ją wątpliwości związane z przebiegiem ciąży, a tempo życia uniemożliwia jej na wizytę u specjalisty.

Monitory oddechu niemowląt, elektryczne nianie – wszystko to zostało stworzone z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Jednak szczególnej troski wymaga także kobieta w ciąży. Dzięki Baby Assistance przyszła mama ma zapewniony dostęp do opieki medycznej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Baby assistance to specjalistyczna usługa oferowana przez Mondial Assistance.
Jest to autorski pomysł firmy. Funkcjonuje na zasadach infolinii. Po drugiej stronie słuchawki na kobietę spodziewającą się dziecka czeka jednak, zamiast zwykłego konsultanta telefonicznego, wykwalifikowany lekarz gotowy odpowiedzieć na każde pytanie związane z przebiegiem ciąży.

Przyszła mama, która zdecyduje się skorzystać z usługi Baby Assistance, otrzymuje numer telefonu, pod który może zadzwonić z każdego miejsca na świecie bez względu na porę dnia. Grono wyspecjalizowanych lekarzy czuwa nieustannie, aby w razie konieczności udzielić jej natychmiastowego wsparcia w tym trudnym dla niej okresie.

Nieustanna opieka
Jak zachować się w nagłej sytuacji? Jak prawidłowo odżywiać się w czasie ciąży?
Co spakować do szpitala – to tylko niektóre z pytań, na które przyszła mama może uzyskać odpowiedź dzięki Baby Assistance. Dyżurujący pod telefonem lekarze są przygotowani,
by w każdej chwili udzielić niezbędnych informacji na temat objawów ciąży, badań prenatalnych, karmienia noworodka, a także położnych i szkół rodzenia. Udzielą wskazówek, jak przygotować się do porodu i nauczą, jak prawidłowo pielęgnować niemowlę. Fachowa pomoc udzielana jest natychmiast w czasie rozmowy telefonicznej.

„Jedną z najważniejszych wartości Mondial Assistance jest zapewnienie pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Uruchamiając usługę Baby Assistance, wychodziliśmy z założenia, że kobiety w ciąży powinny być otoczone szczególnie troskliwą opieką. – mówi Marzena Kozdrowicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Mondial Assistance.

Infolinia Baby Assistance oferowana jest jako samodzielny produkt lub jako element Infolinii Medycznej. Dostęp do tych infolinii mają klienci wybranych towarzystw ubezpieczeniowych oraz wybranych banków detalicznych współpracujących z Mondial Assistance.

Baby assistance – przyszła mama pod dobrą opieką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *