Kamerka wykryje ruch naszych rąk, nóg, głowy lub dowolnej innej części ciała. Kiedy pierwszy raz widzimy swoją twarz w grze, możemy się zaskoczyć. Ale kiedy podnosimy rękę, a ona odbija lecącą na monitorze piłkę, to można się po prostu zszokować!

Dopełnieniem całej zabawy jest to, że zarówno dzieci, jak i dorośli bawiąc się przed komputerem dostarczają swoim organizmom sporej porcji gimnastyki. Nie męczą się oczy, nie krzywi się kręgosłup. Debiut Małego Cyklopa to pakiet gier komputerowych, który pozwala oderwać się na chwilę od… …komputera!

Jeżeli jesteś rodzicem kilku, kilkunastoletniego dziecka i martwisz się, że dziecko ma za mało ruchu, bo cały czas najchętniej spędzałoby przed komputerem, polecamy wypróbować gry dla kamerki internetowej. Gwarantujemy, że przez wiele godzin będziecie "walczyć" o rekordy w pojedynkach wymagających kondycji fizycznej! Debiut Małego Cyklopa, to gry które doskonale integrują rodzinę. Obsługa gier jest tak prosta, że małe dzieci mogą rywalizować z dziadkiem, czy babcią która na co dzień unika komputera.

Zapraszamy na stronę http://www.brontesprocessing.com Tam można poznać szczegóły zasady działania gier, a także zobaczyć film z gry oraz pobrać wersję demo Debiutu Małego Cyklopa.

Producentem gier jest polska (2 osobowa) firma Brontes Processing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *