Rodzinne albumy

To niejako trauma pierwszych spotkań z rodzicami dziewczyny lub chłopaka – mama, która nagle wyciąga album z dna szafy i zaczyna pokazywać zdjęcia z naszego dzieciństwa okraszone oczywiście serią wspomnień i anegdot. I tak czasem po raz kolejny dowiadujemy się gorszących faktów. Co gorsza, słyszy o nich również nasza druga połówka, ale ona doskonale wie, że jej mama zrobi dokładnie to samo.

Kolejnym fenomenem jest to, że wyciągnięcie jednego albumu powoduje, że sięgamy po kolejne, szczególnie wspominając tych, których już z nami nie ma, ważne miejsca czy też uroczystości. Co istotne takie pozytywne czy też nostalgiczne reakcje generują właśnie tradycyjne odbitki, a nie cyfrowy obraz wyświetlany na telewizorze lub komputerze.

Wspomnienia na czas

Faktycznie, czasy się zmieniły i niemalże każdy ma w kieszeni dobrej jakości smartfon, który robi przyzwoite zdjęcia. Zapaleńcy inwestują w lustrzanki, a sieć pełna jest programów, które pomagają niejako „podkręcić” zdjęcia poprzez zastosowanie specjalnych efektów. Tak naprawdę obecnie ze zdjęciem możemy zrobić wszystko. I tak robimy ich setki, a ostatnio moda na selfie przebiła wszystkie inne trendy, niektóre obrabiamy, a potem wrzucamy na profile w mediach społecznościowych. Warto zauważyć, że powstały już takie dedykowane zdjęciom. Co istotnie zdjęciom wszystkiego – butów, jedzenia, kawy czy też zwierząt. I takie rzeczami bardzo często zalewamy sieć. Poza tym oczywiście dochodzą zdjęcia z wakacji, uroczystości rodzinnych czy też spotkań ze znajomymi. Poza tym wzorem naszych rodziców utrwalamy wszystkie postępy i psikusy dzieci, oczywiście nie po to, by je po latach kompromitować.

Zatrzymane w formie

Przechowywanie fotografii w wersji cyfrowej ma swoje plusy, ale nie daje takiej przyjemności jak przeglądanie odbitek ułożonych w albumie, czasem nawet podpisanych na odwrocie. Obecnie wywołanie zdjęć nie wymaga nawet wychodzenia z domu, a wszystko możemy zrobić, wchodząc na www.fotoget.pl. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi bez problemu wybierzemy odpowiedni format, jakość papieru czy też wykończenie. Korzystając z programów, będziemy mogli również dodać tak modne chmurki ze śmiesznymi napisami i własne podpisy. Dzięki temu nigdy nie zapomnimy, w którym roku byliśmy na Mazurach lub też w Egipcie. A wyjątkowe chwile takie jak ślub czy chrzciny już na zawsze będą uwiecznione. Co ważne będą doskonałym pretekstem do różnych spotkań i wielu ciepłych chwil w rodzinnym gronie. Zamówienie odbitek online to również bardzo atrakcyjna cenowo oferta, a całą przesyłkę dostarczy nam kurier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *