Suavinex – akcesoria premium dla dzieci i niemowląt

Hiszpańska firma Suavinex, oferująca m.in. smoczki i butelki premium dla dzieci i niemowląt używane nawet przez Hiszpańską rodzinę królewską, weszła na polski rynek. Za obsługę marketingową marki odpowiada całościowo agencja Veneo.

Firma, która powstała w 1983 roku, a obecnie sprzedaje swoje produkty na całym świecie, dotarła również do Polski. Produkty Suavinex cechuje oryginalność i niepowtarzalny design. To limitowane kolekcje unikalnych akcesoriów dla dzieci. Misją marki jest oferowanie mamom oraz maluchom piękniejszego i całkowicie bezpiecznego świata, już od chwili narodzin.

Produkty Suavinex wytwarzane są na terenie UE, w Hiszpanii oraz Słowacji, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i akredytacje. Są wolne od bisfenolu A, substancji często stosowanej przy produkcji artykułów z tworzyw sztucznych, mającego negatywny wpływ na zdrowie. Posiadają certyfikat Aenor, zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2000. Sam producent jest członkiem Europejskiego Komitetu ds. Artykułów i opieki nad dziećmi, organu odpowiedzialnego za opracowywanie i aktualizację przepisów dotyczących produktów do pielęgnacji dzieci. Wszystkie smoczki oraz smoczki do butelek produkowane przez Suavinex zalecane są przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *