Trendy kolorystyczne 2018. Jakie barwy będą modne w nadchodzącym roku wg Instytutu Pantone?

Globalnym autorytetem w sprawie najmodniejszych kolorów jest Pantone Color Institute. My już wiemy, jakie barwy będą cieszyć się w nadchodzącym sezonie największym powodzeniem. Mamy nadzieję, że wykorzystacie nasze rady podczas remontu i odświeżania ścian w swoich mieszkaniach.

Odejście od pasteli na rzecz intensywnych, nasyconych barw

W 2018 roku prym będą wiodły intensywne kolory, które będą odwoływać się do równie intensywnego trybu życia i burzy myśli. W nadchodzącym roku modne wnętrza będą ubrane w kolor pomarańczy Life is good, a także kolor czerwieni Civara i Spirit warior. Jeżeli chodzi o chłodne odcienie, sporym powodzeniem cieszyć się będą niebieskości, a konkretniej Soul search i Contellation blue. Modne kombinacje kolorystyczne 2018 roku będą składać się z interesujących odcieni, łączących ze sobą ciepłe i chłodne tony, takie jak pomarańczowy i jagodowy czy pomarańczowy i granatowy.

W modzie również będą ziemiste kolory – brąz, beż, złamana biel i terakota. Pojawią się także delikatne szarości i soczyste odcienie zieleni.

Beton architektoniczny i drewno na ścianach – najnowszy trend

W modnych wnętrzach na ścianach będą pojawiać się również fascynujące desenie. Prawdziwym hitem będzie beton architektoniczny, chętnie łączony z ciepłym drewnem. Beton architektoniczny będzie pojawiać się nie tylko na ścianach salonu czy korytarza, lecz równie często będzie pojawiać się na ścianach łazienek. Szarość i brąz stanowią odpowiedź na najnowsze światowe trendy. Wysublimowany chłód betonu kontrastuje z ciepłem drewnianych detali i bujną roślinnością, coraz częściej pojawiającą się w łazienkach.

Nowoczesne technologie w służbie człowiekowi

W modnie urządzonej przestrzeni pojawia się także radio łazienkowe, które dostarcza wielu doznań zmysłowych podczas brania kąpieli czy robienia makijażu. Nowoczesne systemy audio, które są odporne na zachlapania i parę wodną są do nabycia w sklepie http://eissound.pl. Tego typu sprzęt montuje się w ścianie. Jest to dyskretne urządzenie, które obsługuje bluetooth i pozwala w pełni komunikować się ze smartfonem lub laptopem, za pomocą których będziemy obsługiwać nasze radio. Nowoczesne łączenie bezprzewodowe umożliwia korzystanie z bogactwa muzyki bez konieczności psucia estetyki wnętrza kablami. To kolejna zaleta tego rozwiązania. Współczesne łazienki mogą nas zachwycać nie tylko wysmakowanym designem, ale również zaskakiwać nowoczesną technologią, która jest w pełni funkcjonalna i uprzyjemniająca czas spędzony w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *