Troska o zdrowie dziecka każdego dnia

Nadchodzi oczekiwany przez wiele dzieci Dzień Dziecka. W tym czasie rodzice doceniają swoje pociechy obdarzając je wieloma prezentami oraz szczególną uwagą. W tak ważnym dniu warto zastanowić się, czy także na co dzień dajemy naszym dzieciom wszystko to, co jest ważne dla ich zdrowia? Ten szczególny czas powinien także skłonić rodziców do przemyśleń czy obecnie stosowane środki piorące, pozytywnie wpływają na skórę dziecka? Składniki zawarte w zwykłych proszkach do prania mogą okazać się alergenami, które wywołują tzw. uczulenia kontaktowe. Mając podrażnioną skórę dzieci mogą być niespokojne i rozdrażnione, co nie wpływa pozytywnie na ich ogólny rozwój. Każdy rodzic pragnie, aby dzieciństwo jego pociechy było beztroskie, pełne uśmiechu i szczęśliwej zabawy, a nie zmagań z pojawiającą się alergią.

Aby każdy dzień, nie tylko Dzień Dziecka był radosny dla dzieci, rodzice powinni pamiętać o odpowiednich produktach do prania, które zminimalizują ryzyko pojawienia się nieprzyjemności związanych z podrażnioną skórą. Dlatego planując pranie dziecięcych ubranek warto wiedzieć, że na rynku dostępne są sprawdzone proszki do prania, które dzięki swojemu unikalnemu składowi nie naruszają naturalnego PH skóry. Idealnym rozwiązaniem są produkty do prania marki JELP.

Formuła proszków do prania oraz płynów JELP została pozbawiona substancji, które mogą powodować podrażnienia wrażliwej skóry. Dodatkowo hipoalergiczny zapach tych produktów sprawia, że najbardziej wymagający rodzic może bez obaw ich używać do prania rzeczy małych alergików. Jak powszechnie wiadomo dzieci potrafią szybko brudzić ubranka, dlatego produkty JELP, pomimo zawartości wyselekcjonowanych, bezpiecznych składników, skutecznie walczą z uporczywym brudem, jednocześnie zapewniając maluchom idealną ochronę przed alergią.

Informacje o producencie JELP
Producentem proszku do prania JELP jest duńska firma Danlind, założona w 1928 roku przez rodzinę Lind. Danlind produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków piorących, tj.: proszki do prania, tabletki do prania, proszki w koncentracie tzw. compact, płyny do prania i zmiękczania tkanin, środki czyszczące do zmywarek. Producent posiada certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i EMAS. Główną marką firmy Danlind jest JELP, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dramers S.A.

W 2006 roku hipoalergiczny proszek do prania JELP został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Położnych, które uznało go za „najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy produkt dla noworodków i niemowląt”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *