Witaminy na czas ciąży i karmienia piersią

 

W czasie ciąży i karmienia piersią znacznie wzrasta zapotrzebowanie organizmu kobiety na witaminy i substancje mineralne. Ich niedobory, jeszcze przed narodzinami dziecka i później, w okresie laktacji, uzupełni nasz preparat witaminowo-mineralny…

Blisko jedna trzecia Polek w okresie ciąży ma niedokrwistość związaną z niedoborem żelaza. Badania kliniczne prowadzone dla Vibovit Mama potwierdzają, że preparat ten, zażywany regularnie, chroni matkę i dziecko przez skutkami niedoborów żelaza, w tym m.in. przed anemią. Preparat łagodzi objawy stresu tlenowego często towarzyszącego ciąży. Normalizuje poziom witamin i pierwiastków śladowych oraz zmniejsza niedokrwistość. Receptura preparatu Vibovit Mama sprzyja prawidłowemu rozwojowi nienarodzonego dziecka, zmniejszając ryzyko powstawania w jego organizmie wad rozwojowych, wywoływanych przez niedobór witamin i substancji mineralnych. Vibovit Mama polepsza także kondycję fizyczną i samopoczucie kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jedna tabletka Vibovitu Mama zawiera składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju organizmu dziecka i dla zdrowia obciążonego ciążą lub karmieniem piersią organizmu mamy: witaminę A, β-karoten, witaminę D3, C, E, B1, B2, B6, B12, niacynę, kwas foliowy, biotynę, pantotenian wapnia, żelazo, wapń, cynk, magnez, miedź, selen i jod.

Preparat Vibovit Mama można kupić wyłącznie w aptekach. Jest on dostępny w opakowaniach zawierających 30 tabletek, w cenie ok. 28 zł.

Wejście na rynek Vibovitu Mama jest kolejnym przełomem w trzydziestoletniej historii rodziny preparatów Vibovit – lidera polskiego rynku preparatów wielowitaminowych dla dzieci. Obecnie na rynku znajduje się Vibovit Bobas – dla niemowląt i dzieci do 3 roku życia, Vibovit Junior przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, Vibovit C – tabletki do ssania z witaminą C oraz Vibovit Pomarańczowy, Zielony, Czerwony i Żółty – tabletki musujące dla młodzieży i dorosłych.

30-letnia obecność na rynku preparatów linii Vibovit wykazała ich pełną skuteczność terapeutyczną. W tym czasie nie zanotowano żadnych działań niepożądanych, które wpłynęłyby na profil bezpieczeństwa leku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *