Wyprawka szkolna przez Internet, czyli jak sprytnie kupić podręczniki, a nie kota w worku

Wakacje to czas wzmożonych wydatków – wolne chwile, wyjazdy, imprezy… Na każdym kroku czyhają drobne pokusy w postaci lodów, pamiątek w nadmorskich kurortach, nie mówiąc już o wczasach z całą rodziną. Nawet jeśli trafi się nam wyjątkowa oferta, to i tak jest to zawsze obciążenie dla portfela. Rodzice ze zgrozą myślą też powoli o wrześniu i zaopatrzeniu swoje pociechy w podręczniki oraz przybory szkolne. Wyprawka, choć obowiązkowa, może okazać się przyjemniejsza, gdy dowiemy się, jak kupić ją taniej.

dziecko

W Internecie jest wiele ogłoszeń oferujących sprzedaż książek, lektur, akcesoriów edukacyjnych. Zanim jednak wybierzemy coś, warto zobaczyć oferty internetowych sklepów, gdzie mamy gwarancję, że przedmiot, który zamawiamy – jest niezniszczony i jest dokładnie tą rzeczą, którą chcieliśmy. Mamy też gwarancję w postaci paragonu, a prawo konsumenta zapewnia nam również możliwości zwrotu, czy wymiany. Zakup w takich miejscach jest więc bezpieczny i pewny. Jeśli chcemy coś obejrzeć zanim zamówimy – wiele sklepów online ma  swoje stacjonarne salony (i na odwrót) – możemy udać się tam, zobaczyć plecaki, piórniki, a zamówić w sieci, spośród większej ilości wszystkich modeli, dostępnych w jednym miejscu.

Dodatkowo, szukając w sieci wyprawki dla dziecka, można skorzystać z ofert sklepów, które oferują nam szybką i darmową dostawę. W ten sposób zaoszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze za przesyłkę. Pamiętajmy również, że sezon letni jest czasem wyprzedaży, dlatego to dobry moment, by już wtedy pomyśleć o szkolnym ekwipunku dla malucha czy nastolatka. Szukajmy zniżek i promocji, patrzmy też czy wydawcy nie proponują pakietów (np. książka + ćwiczenia czy zestaw kilku podręczników jednego wydawnictwa) – zazwyczaj są one tańsze, a nieraz mogą zawierać dodatkowe bonusy lub gratisy od producenta.

 

Najlepiej jest wybrać sklep, który oferuje kompleksowe wyposażenie szkolne – wtedy w jednym miejscu, za sprawą jednej dostawy, bez straty dodatkowego czasu na chodzenie po sklepach lub przeszukiwania innych stron, możemy sprawić wszystko, co potrzebne dla naszych uczniów. Jednym ze sklepów, które oferuje kompleksowe wyposażenie dla uczniów – od podręczników do szkół, po lektury, wyprawkę, akcesoria i zabawki – jest sklep internetowy www.empik.com. Jego letnia oferta zniżkowa, z darmową dostawą, powinna zadowolić poszukiwaczy tanich podręczników i lektur. Dzieci do szkoły potrzebują wiele rzeczy do szkoły, a parę złotych zaoszczędzone na każdej książce może sprawić, że uzbieramy ładną sumę – akurat na drobne weekendowe szaleństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *