Dieta. Zalecany sposób życia – Stół pełen Polus i iluzji. Rozważania o sztuce żywienia

Jaką dietę wybrać dla siebie? Czy jeść produkty zbożowe i mięsne? Czy zrezygnować z cukru? A może nie jeść nabiału? Czy kupić zwykłe jabłko, czy może lepiej udać się do sklepu z organiczną żywnością? A co z kosmetykami? Czy nie przeszkadza Państwu testowanie na zwierzętach? Czy może lepiej wybrać sprawdzone, ekologiczne produkty, dzięki którym będziemy żyć w zgodzie z naturą i samym sobą?

404x404

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie poznajcie świat Barbary Rubin – autorki książki „Dieta. Zalecany sposób życia.” Jest  to ceniona ekspertka w dziedzinie utrzymywania optymalnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej przez człowieka. Taką drogę wybrała i gorąco namawia swoich czytelników do poznania jej sposobów na zdrowe życie.

Ta książka na solidnym fundamencie naukowo-poznawczym buduje spójną i sprawdzoną w praktyce koncepcję stylu zdrowego odżywiania się, dzięki której odzyskujemy zdrowy wygląd, siły witalne i prawdziwy apetyt na życie. Ciekawe przykłady, praktyczne rady okraszone osobistymi doświadczeniami i obserwacjami autorki, przeplatane pełnymi humoru anegdotami oraz fascynującymi dygresjami, są wynikiem świadomie podjętego i konsekwentnie realizowanego stylu życia, który jest głównym architektem naszego funkcjonowania. Jej lektura może być świetną okazją do zweryfikowania własnego modelu życia, refleksji nad tym, co można zmienić, z czego być dumnym i co chronić jak największy skarb, by odczuwać radość istnienia. Skierowana jest do każdego, kto ceni swoje zdrowie, szanuje siebie, chce czuć pełnię życia i cieszyć się nim. Chciałoby się powiedzieć, że jest nie tylko wartościową, ale i wysmakowaną lekturą.

Dzięki niej uczymy się jeść bez poczucia winy i żyć bez obaw o zdrowie.

Autorka w mądry i inspirujący sposób pisze o zdrowych nawykach, które powinny nam towarzyszyć przez całe życie. Pokazuje czytelnikowi, jak ułożyć zrównoważoną i pełnowartościową dietę, a przy tym cieszyć się z jedzenia i celebrować posiłki. Autorka bierze pod lupę wszystkie składniki odżywcze i analizuje je pod każdym kątem. Przypomina nam również, że zdrowie i siły witalne to nie tylko kwestia odpowiedniej diety, ale przede wszystkim równowagi pomiędzy stanem fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Polecamy wszystkim, którzy chcą dobrze i zdrowo żyć – encyklopedię zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

O autorce: 

Barbara Rubin – ceniony ekspert w dziedzinie utrzymywania optymalnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej przez człowieka. Jako dyplomowana trenerka fitness, specjalistka ds. prawidłowego odżywiania oraz holistic life style coach osiąga znakomite wyniki, prowadząc indywidualne i grupowe zajęcia z klientami.

Organizuje międzynarodowe wykłady, seminaria i warsztaty. Mieszka na zmianę w Amsterdamie i Moskwie. Jest szczęśliwą matką jedynaczki. Od wielu lat współpracuje z liczącymi się na świecie lekarzami specjalizującymi się w medycynie holistycznej oraz ekspertami w zakresie żywienia, sportu i rekreacji. Kocha podróże, pasjonującą lekturę, spotkania z przyjaciółmi. Ponad wszystko ceni rodzinę i… poczucie humoru. Uważa, że warto celebrować każdy posiłek, by móc cieszyć się innymi aspektami życia.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej autorki www.barbararubin.org – znajdziecie tam zdrowe, smaczne i łatwe przepisy, plany treningowe a także artykuły, które pomogą zdrowo żyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *