Fotokalendarz dla kochającej się rodziny, czyli prezent dla tęskniących za bliskimi

Wiele rodzin, pomimo silnych więzi i dobrych stosunków, spotyka się ze sobą jedynie kilka razy w roku. Młodzi ludzie przeprowadzają się w odległe części kraju bądź za granicę, a ich dziadkowie i rodzice pozostają w rodzinnych domach. Święta i różne uroczystości są jednak okazją, gdy wszyscy spotykają się przy jednym stole. Jeżeli wręcza się wtedy bliskim prezenty, warto postawić na podarunki, które pokażą, jak ważni są inni członkowie rodziny.

Gdy więzi są najważniejsze…

Jednym z najlepszych pomysłów na prezent dla bliskich osób jest fotokalendarz. Z racji charakteru podarunku, doskonałym czasem na jego wręczenie są święta Bożego Narodzenia. Kalendarz przyda się babci, dziadkowi czy mamie tuż po Nowym Roku, a znajdujące się w nim fotografie członków rodziny wywołają niejedno wzruszenie. W fotokalendarzu można zamieścić zdjęcia przedstawiające wnuki czy też wspólne rodzinne ujęcia z różnych uroczystości lub wakacji. Bez względu na rodzaj wybranej fotografii, każda z nich zostanie odpowiednio wykadrowana, by prezentować się doskonale w kalendarzu.

Fotokalendarz może być ozdobiony zdjęciami pojedynczymi, znajdującymi się na każdej planszy, jak również kolażami zdjęć bądź jedną fotografią umieszczoną w górnej części kalendarza biurkowego. Warto zadbać o to, by na ujęciach widoczne były radosne i uśmiechnięte twarze członków rodziny. Dzięki temu osoba obdarowana kalendarzem będzie optymistycznie witać każdy dzień i przypominać sobie o tym, że choć bliscy są daleko, to pamiętają o niej i wyczekują na kolejne spotkanie. A dodatkowo można zaznaczyć wszystkie ważne dla otrzymanego daty, takie jak urodziny bliskich czy rocznice.

Jak zamówić fotokalendarz na święta?

Aby mieć pewność, że otrzyma się kalendarz z rodzinnymi zdjęciami przed Bożym Narodzeniem, można zamówić go nawet miesiąc lub dwa wcześniej. W najgorętszym okresie prezent może dotrzeć do zamawiającego z opóźnieniem, co sprawi, że pod choinką zabraknie podarunku dla babci lub mamy.

Zamówienie fotokalendarza nie przysparza żadnych trudności. Wystarczy wejść na stronę producenta i skorzystać z udostępnionego przez niego narzędzia online. Aplikacja na stronie internetowej umożliwia stworzenie własnego projektu, w którym ustala się, jak mają być wykadrowane poszczególne fotografie i na których planszach kalendarza mają się znaleźć. Po zakończeniu projektowania przechodzi się do składania zamówienia, a następnie opłaca się jego wykonanie i otrzymuje się potwierdzenie przyjęcia zlecenia do realizacji. Co ważne, jeżeli zamówienie jest wyjątkowo pilne, można za dopłatą wykonać je priorytetowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *