Fotoobrazy – oryginalny sposób na rodzinną pamiątkę

Każdy z nas dba, aby w rodzinnym domu nie zabrakło pamiątek, upamiętniających członków rodziny i ważne wydarzenia z ich życia. Jedną z takich pamiątek są fotoobrazy, czyli obrazy tworzone ze zdjęć.

Możliwości nowoczesnych smartfonów sprawiają, że zdjęcia możemy robić zawsze i wszędzie, jeśli tylko mamy pod ręką smartfon. Zdjęcia te można wywołać tradycyjnie, przechowywać je w formie cyfrowej na dysku komputera lub zrobić z nich piękną dekorację w postaci obrazu na ścianę. Ostatnia opcja to nowoczesna metoda na utrwalenie pięknych chwil, która już od kilku lat wciąż pozostaje modna.

Czym są fotoobrazy?

Popularne obecnie fotoobrazy to obrazy ze zdjęć. Za pomocą profesjonalnych maszyn drukarskich na płótno rozciągnięte na drewnianej ramie, przenoszony jest obraz uprzednio dostarczony do drukarni w formie zdjęcia. W ten sposób na specjalnie przygotowany materiał można przenieść każde zdjęcie, które zostało zrobione w odpowiedniej rozdzielczości. Jakość nadruku jest na tyle duża, że przy zdjęciu o równie wysokiej jakości, odwzorowaniu ulegają jego najdrobniejsze szczegóły. W ten sposób powstają wyjątkowe obrazy ze zdjęć, które można powiesić na ścianie lub podarować komuś w prezencie.

Obrazy drukowane to atrakcyjna opcja dla każdego

Zdjęcia na płótnie to oryginalny pomysł na dekorację wnętrza. Przez to, że obraz został stworzony ze zdjęcia, stanowi unikatową formę uwiecznienia wyjątkowych chwil, której nie da się podrobić. Co więcej, obrazy drukowane dostarczane są w formie gotowej do zawieszenia, a więc nie trzeba kupować dodatkowych ramek na zdjęcia, antyram lub innych akcesoriów fotograficznych. Wybrać można nie tylko zdjęcie, które zostanie przeniesione na płótno, ale również rozmiar obrazu, a nawet sposób zadruku – całość obrazu, razem z bokami lub jedynie front płótna. Częściej stosowana jest pierwsza opcja, dzięki której obraz zyskuje przestrzenny wymiar. Kropką nad i jest cena – fotoobrazy na zmówienie dostępne są w sprzedaży już od kilkudziesięciu złotych za sztukę, dlatego na taką dekorację może sobie pozwolić każdy.

Gdzie kupić obrazy ze zdjęć?

Zdjęcia na płótnie można zamówić w wielu miejscach, jednak najlepiej wybrać to, które cechuje się doświadczeniem w robieniu obrazów ze zdjęć i posiada nowoczesne maszyny drukarskie. GaleriaDruku fotoobrazy tworzy szybko, profesjonalnie i za przystępną cenę, dzięki czemu swoją oryginalną dekorację ściany można mieć już w 48h od zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *