Tradycyjne produkty spod samiuśkich Tatr – wytwarzane jak przed wiekami

Kiełbasa 100% mięsa, bez dziwnie brzmiących dodatków, taka jaką robili dziadkowie, czy gdzieś jeszcze można kupić prawdziwe produkty? Bez ulepszaczy smaku, barwników, sztuczności, którą widać już na pierwszy rzut oka? Takie produkty można kupić jeszcze od lokalnych rolników, ale co jeśli takich nie znamy?

Tradycyjne receptury, przekazywane z dziada pradziada, prosty skład, doskonale znane przyprawy i polski smak, to dziś jest w cenie. Pokolenie fast foodów, szybkich i prostych pomysłów kulinarnych, coraz częściej poszukuje prawdziwych smaków! Otoczeni wielością sklepów, wyborem, często mamy problem z ich znalezieniem. Na szczęście są jeszcze sprawdzone adresy. Gdzie?

Regionalne, górskie smaki

Skąd jest najlepsza kiełbasa i ser? Oczywiście z gór! Mają wszystko. Najlepsze łąki, dorodne zwierzęta, pasje i tradycje przekazywaną z pokolenia na pokolenia. Wyroby nie są produkowane na skale masową, a każdy produkt ma prosty skład. W tych wyrobach nie znajdziesz dziwnie brzmiących, nic nie mówiących oznaczeń.

Jednym z takich adresów, sprawdzonych, jest podhalański sklep ze zdrową żywnością. Ten adres https://www.oscypki.pl/ warto zapamiętać. To w tym miejscu naprawdę można rozsmakować się w polskim dobrym jedzeniu. Bo jak ser, to z mleka, jak kiełbasa to 100 procent mięsa i przyprawy, które świetnie znamy: sól i czosnek.

Tradycyjne receptury

Wysoko w naszych pięknych polskich górach, z dala od zgiełku miasta, powstają wędzone na drewnie bukowym kiełbasy. A to niejedyne tradycyjne produkty, których można skosztować. Są też kaszanki, smalczyk czy pasztet. W ofercie tradycyjne podhalańskie sery, a także certyfikowane oscypki, które również są wędzone naturalnym dymem pochodzącym z drewna bukowego.

Ten niepowtarzalny smak i aromat to uczta dla podniebienia. Z resztą już sam ich widok rozbudza wyobraźnię: https://www.oscypki.pl/produkty/100-oscypek/. Wszystkie sery powstają na bazie mleka od owiec i krów z tatrzańskich dolin. Dlatego mają niepowtarzalny smak.

Zestawy imprezowe

Ciekawą opcją jest możliwość zamówienia zestawu, w tym zarówno serów i wędlin. Jest to dobra propozycja na różnego rodzaju imprezy jak i spotkania. Warto podczas nich zadbać o zdrowe przekąski. I w tym przypadku zdrowe oznacza również bardzo smaczne. Bo któż nie lubi takich prostych smaków, które często pamiętamy z dzieciństwa?

A ile kosztują takie rarytasy? Ceny są zaskakujące, ale na duży plus. Nie odbiegają od cen w różnych sklepach stacjonarnych, a nawet w niektórych są wyższe. Zatem można jeść zdrowo, tanio i smacznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *