INTENSYWNY BALSAM S.O.S – STOP! przesuszonej skórze rąk, łokci, kolan i stóp.

Wyjątkowa kombinacja substancji pielęgnacyjnych zawarta w balsamie uaktywnia naturalne procesy naprawcze, wyraźnie regeneruje zniszczoną i przesuszoną skórę dłoni, nawilża ją, zmniejsza suchość, delikatnie natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Ponadto chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych: chlorowaną wodą, detergentami, zmianami temperatur, a także wiatrem i mrozem. Stosowany systematycznie balsam sprawi, że zniszczona skóra dłoni, stóp, kolan i łokci szybko odzyska odpowiednie nawilżenie i ponownie stanie się aksamitnie miękka i naturalnie delikatna.

 

INTENSYWNY BALSAM S.O.S

 

Składniki aktywne:
Balsam zawiera aktywne substancje, takie jak: kompleks witaminowy wpływający na utrzymanie właściwej wilgotności skóry, kwas hialuronowy wspomagający odnowę komórek, glicerynę o właściwościach zmiękczających oraz odżywczych,d-panthenol łagodzący podrażnienia; a także alantoinę i rumianek działające leczniczo i regenerująco na wysuszone, popękane miejsca na skórze.

Stosowanie:
Niewielką ilość balsamu wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia, w szczególnie suche i szorstkie miejsca na skórze dłoni, łokci, kolan i stóp.

Pojemność: 100 ml
Cena: ok. 8,90 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *