Kampania Love&Care czyli rodzicielstwo bliskości i wspieranie pozytywnych emocji

Pielęgnowanie miłości, okazywanie emocji, budowanie relacji – tak w skrócie można podsumować Love&Care: kampanię edukacyjną marki bobini baby dedykowaną rodzicom, opiekunom, a także kobietom w ciąży. Love&Care trwa już ponad półtora roku i stale podbija serca odbiorców!

Dekalog Love&Care

Założenia kampanii skupiają się na promowaniu idei rodzicielstwa bliskości w postaci 10 zasad, które w praktyce są przybliżane rodzicom i opiekunom za pomocą dedykowanych działań.

Dekalog Love&Care to zbiór wyjątkowych czynności, które każdy z rodziców powinien stale stosować:

1. kochaj
2. przytulaj
3. wspieraj
4. szanuj
5. pomagaj
6. ucz
7. troszcz się
8. doceniaj
9. akceptuj
10. słuchaj

Koordynatorzy kampanii przypominają, że atmosfera panująca w domu, a także zachowania kierowane względem dziecka mogą warunkować jego osobowość już od pierwszych dni, dlatego na każdym kroku należy bezwzględnie okazywać miłość i troskę. Wspólne promowanie najważniejszych zasad wychowania w bliskości i miłości wzmaga pozytywne postawy, a także nie pozwala zapominać o tym, jak dużą rolę emocje odgrywają w naszym życiu.

Na czym polega kampania Love&Care?

Założeniem kampanii jest promowanie idei rodzicielstwa bliskości poprzez edukację i działania społeczne skupiające w sobie powyżej zaprezentowane zasady. W ramach Love&Care tworzone są ciekawe artykuły oraz poradniki z którymi można zapoznać się odwiedzając dedykowaną stronę Love&Care. .
Treści znajdujące się na portalu są bliskie sercu każdego rodzica i pozwalają szerzej spojrzeć na kwestie związane z rodzicielstwem.
Karmienie piersią, rozwój niemowlaka, a także tematy związane z pielęgnacją bobasa to tylko niektóre zagadnienia poruszane w artykułach.
Love&Care to również budowanie społeczności wspierającej pozytywne emocje, które powinny być pielęgnowane od pierwszych dni życia maluszka. W ramach kampanii realizowane są akcje promujące rodzicielstwo bliskości, miłość oraz troskę. Coraz więcej rodziców i opiekunów angażuje się w dedykowane działania, które na bieżąco można śledzić na stronie internetowej oraz Facebook’u.

Kołysanka bobini baby

Na wieczorne, jesienne wieczory koordynatorzy Love&Care polecają kołysankę bobini baby stworzoną przez rodziców dla rodziców i ich pociech. Wspólne tworzenie kołysanki to jedna z pierwszych akcji zorganizowanych w ramach kampanii. Efekt jest wspaniały! Posłuchajcie sami.

Dołącz do kampanii na portalu społecznościowym Facebook, aby na bieżąco poznawać inicjatywy organizowane przez koordynatorów kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *