Karta podarunkowa Galerii Bronowice – oto idealny prezent, niezależnie od okoliczności!

Pomimo tego, że ze względu na koronawirusa, wszystkie większe imprezy – w tym te w gronie naszych bliskich – zostały odwołane, nie oznacza to, że nie chcemy obdarować czymś naszych bliskich, pokazując, że cały czas o nich pamiętamy. W takim przypadku idealnym prezentem okaże się właśnie karta podarunkowa Galerii Bronowice w Krakowie!

Oczywiście jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy mieszkają albo w Krakowie, albo w jego okolicach. Istotne jest jednak to, że dostarczenie takiej karty jest cały czas możliwe i bezpieczne, ponieważ dostarczana jest ona albo kurierem, albo Pocztą. Sami nie musimy również wychodzić, by ją zakupić – o ile normalnie opcja zakupu karty Podarunkowej możliwa jest również w samym centrum handlowym, obecnie jest ona oczywiście wstrzymana. Kartę możemy zakupić jednak, z dostawą pod wskazany adres, na stronie https://galeriabronowice.flex-e-card.pl/. Oczywiście w tym przypadku warto zamówić kartę na adres osoby obdarowanej. Jeżeli jednak liczymy, że sami będziemy mogli ją wręczyć, możemy zamówić ją również do siebie. W tym wypadku zachęcamy jednak do tego, by pod żadnym pozorem nie łamać obwiązujących zakazów czy wytycznych, a jednocześnie jak najbardziej unikać spotkań z innymi.

Dlaczego Karta Podarunkowa to doby pomysł na prezent?

W przypadku Kart Podarunkowych najważniejsze jest to, że osoba, która zostanie nią obdarowana, będzie mogła zakupić – za przekazaną na niej kwotę – to, czego naprawdę potrzebuje. Jest to idealnym prezent w przypadku naprawdę wielu okazji.

Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent lub po prostu nie jesteśmy pewni, czy będzie to prezent trafiony – Karta Podarunkowa rozwiązuje ten problem. Finalnie bowiem Karta jest pomysłem zawsze trafionym. Wynika to z tego, że możemy nią zapłacić w niemal każdym sklepie, który znajduje się na terenie Galerii Bronowice w Krakowie. Dodatkowo sama karta ważna jest aż 12 miesięcy, dzięki czemu będzie idealnym prezentem właśnie obecnie.

Karta sprawdzi się również w wielu innych przypadkach. Będzie dobrym rozwiązaniem m.in. w przypadku prezentów z okazji parapetówek – w końcu to właściciele nowego mieszkania najlepiej wiedzą, czego im w nim jeszcze brakuje.

Karta Podarunkowa jako idealnie rozwiązanie dla firm i ich pracowników

Karty Podarunkowe idealnie sprawdzają się w przypadku firm. Jeżeli chcemy jako firma obdarować swoich pracowników, czy to ze względu na święta, czy inne okazje, takie, jak chociażby urodziny, ciężko jest właścicielowi czy wyznaczonymi do tego pracownikowi kupić prezent, który na pewno będzie trafiony – w końcu nie mamy szansa tak dobrze poznać naszego pracownika. Oczywiście, możemy postawić na prezenty uniwersalne, takie jak np. alkohol, jednak nigdy nie jest to opcja, która zachwyca każdego.

Karty Podarunkowe – coraz bardziej doceniana forma prezentu

Wiele osób coraz bardziej docenia fakt otrzymywania kart podarunkowych. W takich przypadkach faktycznie mogą oni sobie kupić lub pokryć część kosztów produktów, których faktycznie potrzebują. Tyczy się to również takich rzeczy, których na prezent… po prostu się nie kupuje. Przykładem niech będzie sprzęt RTV czy AGD. O ile sprawdzi się on w przypadku parapetówek, to w innych sytuacjach pojawianie się z takim sprzętem, jako prezentem, może być odebrane dość dziwnie – nie zmienia to jednak faktu, że osoba obdarowana może obecnie potrzebować takiego wyposażenia. W takim przypadku warto więc zdecydować się właśnie na kartę podarunkową.

Pamiętajmy, że Karta to prezent zawsze trafiony, a przecież na tym zależy i nam, i osobie, która prezent otrzymuje.

Karta Podarunkowa – pomysł na dodatkowe emocje!

Kiedy chcemy zdecydować się na obdarowanie większej ilości osób, można zdecydować się na małą zabawę. Dzięki temu otrzymanie karty podarunkowej będzie wiązało się z naprawdę sporymi emocjami! Możemy zdecydować się, aby każda z kart dla naszych bliskich czy pracowników została doładowana inną kwotą, w danym przedziale, np. od 50 do 200 zł. Wręczając komuś kartę, nie informujmy o tym, ile się na niej znajduje. Gdy każdy otrzyma już swój prezent, dopiero wtedy poinformujmy, że otrzymali oni karty doładowane przypadkowymi kwotami w danym przedziale. Oczywiście w takiej sytuacji ktoś z obdarowanych zyska, ktoś straci, jednak u każdego obdarowanego pojawią się emocje związane z tym, że nie wie do końca, co otrzymał!

Na jaką kwotę można doładować Kartę Podarunkową Galerii Bronowice?

Jeżeli zdecydujemy się na zakup Karty Podarunkowej online oraz dostawę jej Pocztą lub kurierem, kartę można doładować kwotą od 30 do 1000 zł. Oczywiście w takim przypadku płacimy za samo doładowanie, karta natomiast jest darmowa. Jeżeli w przyszłości jednak będziemy chcieli zakupić ją w Galerii Bronowice, wtedy możemy doładować ją kwotą od 40 do aż 4000 zł. Więcej o samej karcie dowiecie się na stronie https://galeriabronowice.pl/galeria/karta-podarunkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *