Zimna INKA doskonale wpływa na nasze samopoczucie w upalne dni, a czyni to ponieważ jest źródłem łatwo przyswajalnych węglowodanów, wśród których znajdziemy glukozę, fruktozę, maltozę, skrobię oraz inulinę – podstawowy cukrowiec cykorii.

Inka na zimno!

Właśnie dzięki węglowodanom oraz obecności w składzie cykorii, wpływa pobudzająco i orzeźwiająco na nasz organizm. Cykoria pomaga również w zwalczaniu ospałości, lenistwa oraz spowolnienia, a dodatkowo poprawia ogólną sprawność fizyczną organizmu oraz dotlenia mózg.

INKA w wersji na zimno jest doskonała do pokonania zmęczenia w upalne dni, a przy tym jest wygodna i szybka w przygotowaniu. Wystarczy zalać kawę INKĘ zimną wodą lub mlekiem i gotowe. Smakosze kawy mrożonej mogą dodać bitą śmietanę i kostki lodu.

INKA na zdrowie
Inka to kawa, która zdrowo pobudzi cię do życia. Jest to idealny napój dla osób aktywnych i dbających o swoje zdrowie. Składniki Inki: cykoria, jęczmień, żyto, burak cukrowy znane są ze swych zdrowotnych właściwości:

Pobudza – dzięki wysokiej zawartości węglowodanów zdrowo pobudza do życia – choć nie zawiera kofeiny.

  • Dzięki inulinie ułatwia trawienie i poprawia apetyt
  • Zawiera witaminy z grupy B, które są wypłukiwane np. przez kawy naturalne
  • Zwiększa przyswajanie wapnia dzięki zawartej w cykorii inulinie

Dzięki swoim walorom pobudzającym oraz zdrowotnym INKA na zimno jest dopełnieniem zdrowego stylu życia.

Inka z nami od dawna
Inka jest już z nami od ponad 30 lat. Znalazła swoich zwolenników w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, a ilość sprzedanych opakowań można liczyć w setkach milionów. Inka to kawa, którą możesz pić do woli, nie licząc opróżnianych kubków i filiżanek, bo słabość do niej zawsze wyjdzie Ci na zdrowie.

Inka Puszka 250g

Po latach powodzenia w klasycznej postaci przyszedł czas również na Inkę mleczną i Inkę Junior – wersję z witaminami – dla młodszych amatorów aromatycznej kawy zbożowej.

Inka dostępna jest w kilku rodzajach opakowań.  Najpopularniejsze z nich to:
kartonik 150g – szacunkowa cena: 2,8 zł
puszka 250g – szacunkowa cena: 5,3 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *