Komfortowe i dyskretne aparaty słuchowe

Cyfrowe aparaty słuchowe to urządzenia, które – dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii – zrewolucjonizowały współczesną protetykę słuchu. Gwarantują nie tylko najwyższą jakość dźwięku i wysoki komfort użytkowania, ale także ułatwiają codzienne życie.

Wśród dostępnych w serwisie swiatsluchu24.pl aparatów słuchowych najbardziej dyskretne są aparaty wewnątrzkanałowe, które umieszcza się głęboko w kanale słuchowym, a obsługuje za pomocą pilota bądź specjalnej aplikacji na smartfon (SoundGate App marki Bernafon). Pozostałe modele – wewnątrzuszne i zauszne (w tym zauszne z słuchawką w uchu) – również gwarantują dyskrecję i wysoką estetykę – kategorię, która dotychczas nie była kojarzona z protetyką słuchu.

Najlepsze aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe to urządzenia, które dobiera się indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby zdrowotne pacjenta oraz jego styl życia. Czołowi producenci aparatów słuchowych wprowadzają nowoczesne rozwiązania, dzięki którym już dziś możliwe jest kupienie aparatu wodoodpornego czy też takiego, który będzie się automatycznie dostosowywał do zmiennych warunków akustycznych. Urządzenia wysokiej klasy oferują poradnie certyfikowane przez Świat Słuchu – grono ekspertów w dziedzinie ubytków i rehabilitacji słuchu. Wszystkie poradnie Świata Słuchu mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu, kupując aparaty słuchowe (Kraków, poradnia Swissfon, ul. Morsztynowska 1/1), pacjent może skorzystać z dofinansowania z NFZ, a także – jeśli są ku temu wskazania – z refundacji z PFRON. Nowoczesne aparaty słuchowe to urządzenia cyfrowe zapewniające najwyższą jakość dźwięku oraz możliwość zainstalowania programów, dzięki którym korzystanie z urządzenia zapewnia maksymalne korzyści.

Technologia w służbie słuchu

Aparaty słuchowe nowej generacji porównuje się niekiedy do komputerów ze względu na ich zaawansowanie technologiczne, dzięki któremu są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Systemy redukcji sygnałów sprzężonych i transjentowych skutecznie chronią użytkownika przed powstawaniem przykrych pisków, a adaptacyjna kierunkowość pozwala na zachowanie naturalnych zdolności słuchu, dzięki czemu rehabilitacja przyniesie maksymalne korzyści zdrowotne. Dla miłośników koncertów Bernafon stworzył specjalistyczny program „Muzyka na żywo”, dzięki któremu możliwy jest właściwy odbiór dźwięków muzycznych, z kolei dla wielbicieli dużego ekranu – „Kino”, program zapewniający najlepszą jakość sygnału z odbiornika telewizyjnego i kinowego. Osoby często podróżujące samolotem dzięki aplikacji „Komfort w samolocie” mogą bez problemu używać aparatów słuchowych podczas każdej podróży. Nad automatycznym dostosowywaniem się wszystkich funkcji w aparatach słuchowych marki Bernafon czuwa nowoczesna technologia Audio Efficiency™ 1.0.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie protetyki słuchu osoby cierpiące na niedosłuch mogą cieszyć się komfortem słyszenia przy zachowaniu pełnej dyskrecji. Wszelkich informacji na temat aparatów słuchowych i ich działania może udzielić doświadczony protetyk słuchu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *