Doskonałe wyważenie miedzy estetyką i technologią to najkrótsza charakterystyka najnowszej kolekcji TRAK. Jest już tradycją, że firma bardzo dużą wagę przywiązuje do wizualnej strony oferowanego przez siebie sprzętu, tym razem jednak efekt pracy projektantów przeszedł najśmielsze oczekiwania. Spike i QuickSilver zachwycają swoją świeżością, lekkością i elegancją. Oba modele rewelacyjnie się prezentują, ale to przecież odtwarzacze muzyki i do tego mają nam służyć. Na szczęście wybierając estetykę, nie tracimy na funkcjonalności. W wysmakowanych stylistycznie opakowaniach zamknięto pełną gamę dodatkowych funkcji oraz nowatorskich rozwiązań technologicznych, które m.in. pozwalają na uzyskanie dźwięku doskonałej jakości.

Nowe odtwarzacze MP3 TRAK to oferta przede wszystkim dla indywidualistów, poszukujących własnego stylu oraz tych, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i nie odpowiada im powszechnie obowiązująca, standardowa stylistyka elektroniki użytkowej.

DMP-550VR Spike przykuje uwagę każdego. To ten rodzaj przedmiotu codziennego użytku, o którym mówi się, że ma charakter! Jego niespotykany, intrygujący kształt to nie tylko ujmujący zabieg stylistyczny, ale również doskonałe rozwiązanie ergonomiczne, które gwarantuje pewne i wygodne użytkowanie. Cztero-kierunkowy joystick nawigacyjny MyTouch™ – wszystko w jednym palcu, pozwala na sprawną, w pełni intuicyjną kontrolę nad odtwarzaczem. Spike to wybór dla lubiących się wyróżniać i podkreślać swoja niezależność.

Dla tych, którzy wolą coś bardziej stonowanego idealny będzie DMP-560VR QuickSilver. Dyskretny, pełen gracji i elegancji skrywa pod swym owalnym, lustrzanym panelem duży, dwukolorowy wyświetlacz z możliwością wyświetlania do 5 wierszy informacji tekstowej. Zastosowane w odtwarzaczu wyjście słuchawkowe pełni jednocześnie funkcję wejścia Line-in, pozwalając na nagrywanie muzyki lub dźwięku z dowolnego źródła zewnętrznego.

Oba prezentowane modele posiadają ponadto wbudowane radio i cyfrowy dyktafon. Co wraz z elektroniczną książką telefoniczną i e-book’iem stanowi komplet niezbędnych funkcji i urządzeń nawet dla wymagających użytkowników. Dodatkowo, wbudowana bateria litowo-jonowa wielokrotnego użytku pozwala na tańszą i wygodniejszą eksploatację. To wszystko ukryte – i tu ciekawostka – pod wyświetlaczami nowatorskiej technologii OLED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *