Odświeżanie ubrań w domowej garderobie? Tak dzięki AirDresser

Nie masz czasu na ciągłe wietrzenie swojej garderoby? Masz dość wieszania kolejnych wieszaków zapachowych, spryskiwania ubrań specjalnymi mgiełkami itp.? Dzięki AirDresser odświeżanie ubrań nie musi być ani męczące, ani skomplikowane, ani kosztowne!

Ubrania, nawet jeśli nie są przybrudzone, mogą nieprzyjemnie pachnieć. Często są też miejscem, na którym gromadzą i namnażają się niewidoczne gołym okiem roztocza, wirusy, bakterie i grzyby. Nie zawsze mamy czas na ciągłe pranie, gotowanie i prasowanie odzieży, by pozbyć się tych „niewidzialnych mieszkańców”. Dzięki AirDresser odświeżanie ubrań może odbywać się praktycznie bez naszej ingerencji. Zbyt piękne, by było prawdziwe? A jednak!

AirDresser – co to takiego?

AirDresser to nowość w ofercie Samsunga. Dzięki tej specjalnej szafie możemy samodzielnie, szybko i co ważne – w domowym zaciszu cieszyć się pachnącymi i czystymi ubraniami. Urządzenie to jest must have dla alergików, bowiem przy użyciu pary i silnego podmuchu powietrza Jet Air usuwa pyłki i kurz, a do tego eliminuje nieprzyjemną woń, która jest częstym problemem w wielu garderobach.

Wielu osobom odświeżanie ubrań kojarzy się przede wszystkim z przyjemnym zapachem, dlatego AirDresser ma także funkcję aromatyzacji. Wystarczy bawełnianą chusteczkę skropić ulubionymi perfumami czy wodą toaletową i włożyć w specjalne miejsce w szafie, by móc potem cieszyć się pachnącymi bluzkami, spodniami, sukienkami itp.

Odświeżanie ubrań w suszarce?

Czy możliwe jest odświeżanie ubrań w suszarce tradycyjnej? Oczywiście, jednak zamiast inwestować w kolejny sprzęt, lepiej mieć wielofunkcyjną szafę, która oferuje wiele dodatkowych opcji, nie tylko suszenie. AirDresser gwarantuje wygładzanie tkanin dzięki specjalnej parze, która wnika wgłąb tkaniny, oraz bezpieczne suszenie.

Dzięki temu, że odbywa się ono w bardzo niskiej temperaturze, dochodzi do przywrócenia włóknom ich naturalnej struktury, bez uszkodzenia ich. Dlatego nawet najdelikatniejsze tkaniny typu kaszmir czy jedwab są w pełni bezpieczne. Warto pamiętać, że można tam włożyć również ręczniki, pościel, a nawet pluszowe zabawki.

Czyste ubrania i minimalistyczny design

Odświeżanie ubrań w suszarce o tradycyjnych rozmiarach wiąże się z tym, że musimy wygospodarować w pralni, łazience bądź innym pomieszczeniu dodatkowe miejsce. Do tego sprzęt ten nie zawsze prezentuje się najlepiej, a już na pewno nie pasuje do garderoby. Szafa AirDresser została wykonana i zaprojektowana w taki sposób, by zadawała szyku i elegancji wszędzie, gdzie zostanie ustawiona. Nagrodzono ją nawet w konkursie IF Design Award. Urządzenie nie musi być podłączone do wody i odpływu, co jest bardzo praktyczne.

Dlatego odświeżanie ubrań w suszarce-szafie tego typu może odbywać się nawet w pracy. Coraz więcej wysoko renomowanych firm jest zainteresowanych zastosowaniem takich rozwiązań, by pracownicy mogli skorzystać z nich w godzinach pracy.

Prosta obsługa

Jak wygląda odświeżanie ubrań w AirDresser? Wystarczy powiesić odzież w szafie na specjalnych wieszakach. Następnie napełniamy zbiornik wodą. Wybieramy odpowiedni program, w zależności od naszych potrzeb, i po kilkudziesięciu minutach możemy cieszyć się świeżymi, czystymi, wygładzonymi ubraniami. 

Obsługa urządzenia jest tak prosta, że poradzi sobie z nią każdy. Wszystko jest dobrze opisane i łatwe w użyciu, dzięki czemu odświeżanie ubrań staje się czystą przyjemnością!

Artykuł Sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *