Mamy patent na wiosenne spacery z dzieckiem!

Nadeszła wiosna, a z nią doskonała okazja do rekreacyjnych spacerów z dzieckiem. Kurteczka z patentem marki Miapka Design pomoże Twojemu aktywnemu malcowi bawić się bez przeszkód na dworze, a ryzyko odkrytych pleców i ciągłego poprawiania ubranka w trakcie zabawy stanie się przeszłością.

Kurteczki dla dzieci Miapka Design

Wiosna sprzyja długim spacerom i aktywnemu spędzaniu czasu z dzieckiem. Parki czy place zabaw zapełniają się – każdy chce skorzystać z ładnej pogody i nacieszyć się wiosenną atmosferą. Takie zabawy na dworze często wiążą się też z tym, że nasze dzieci biegają z odkrytymi plecami, bo kurteczki się podwijają, a my rodzice ciągle poprawiamy ubrania maluchów, bojąc się, że złapią jakąś infekcję czy przeziębienie. Jest jednak prosty sposób, żeby tego uniknąć.

Marka Miapka Design stworzyła innowacyjne rozwiązanie, które pomoże pozostać kurteczce na swoim miejscu. Autorski pomysł i opatentowany wzór – zastosowany element kroczny, to gwarancja komfortu: kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest nasze dziecko, mając przy tym pełną swobodę ruchów. Miapkowe kurteczki cechuje wysoka jakość wykonania, dobry design oraz funkcjonalność. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, kurteczka rośnie razem z dzieckiem, gdyż rękawy i „krok” możemy bez problemu regulować.

Miapka to doskonała alternatywa dla niewygodnych kombinezonów i zwykłych kurtek. Dzięki niej Twoje dziecko bez najmniejszych problemów będzie mogło cieszyć się z wiosennych spacerów i aktywnie spędzać czas z innymi dziećmi.

Tej wiosny pojawiła się nowość – kurtka dla mamy i dziecka z tego samego materiału oraz kurteczka nieprzemakalna z oddychającego materiału na deszczowe dni.

Źródło: Informacja PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *