Piękne paznokcie hybrydowe na każdą okazję

Masz dosyć codziennego malowania paznokci? Odpryski i lakiery utrudniają Ci życie, a czekanie, aż paznokcie wyschną to coś, na co po prostu nie masz czasu? Czas pomyśleć o pewnej innowacji, jaką są paznokcie hybrydowe. Zwykły manicure wykonany przez profesjonalną kosmetyczkę sprawi, że Twoje paznokcie hybrydowe będą się utrzymywały do trzech tygodni! To znaczna różnica w porównaniu ze zwykłymi metodami malowania paznokci.

Kolorowe wzory hybryd

Pomarańczowy, różowy, czerwony, zielony, a może tęczowy? Sama wybierasz, jaki chcesz mieć kolor paznokci. Wybierz odpowiedni lakier z oferty Twojej kosmetyczki lub przynieś własny o wymarzonym kolorze i ustal z nią szczegóły nowego wyglądu Twoich paznokci. Wiosenna Oranżeria, Powabny Fiołek czy Kwiat Madagaskaru? Wybór jest Twój – to Twoje paznokcie będą przez trzy tygodnie błyszczeć i świecić, budząc podziw i zazdrość nie tylko w gronie znajomych, ale i innych ludzi, którzy będą Cię mijać na ulicy. Niestety, lakier hybrydowy ma to do siebie, że można na nim umieścić tylko delikatne zdobienia, jednak nie powinno to być przeszkodą w uzyskaniu wymarzonego wyglądu paznokcia, a cięższe zdobienia mogłyby przeszkadzać w życiu codziennym, np. przy tak prozaicznych czynnościach, jak otwieranie słoików z konfiturami…

Trwałość paznokci

Paznokcie hybrydowe przede wszystkim mają to do siebie, że są bardzo trwałe, a sam zabieg, który prowadzi do ich powstania, nie osłabia płytki paznokcia, co oznacza, że nie ma potencjalnych efektów ubocznych, które mogłyby się źle odbić na zdrowiu czy ciele osoby, która robi sobie paznokcie hybrydowe. Co więcej, zabieg można przeprowadzać zarówno na dłuższych paznokciach, jak i krótszych. Niezależnie od tego, czy nie dbałaś do tej pory o swoje paznokcie, czy już jesteś po paru zabiegach, możesz udać się na kolejny bez obaw o bezpieczeństwo swojego ciała czy paznokci.

Zabieg u specjalistki od hybryd

Najważniejsze jest to, abyś na zabieg wybrała się do osoby, która zna się na swoim fachu. Wiele kobiet ogłasza się na grupach czy forach, że wykonują paznokcie hybrydowe czy manicure hybrydowe, jednak nie wszystkie potrafią zrobić to bez szkód dla paznokcia. Przed wybraniem specjalistki, podpytaj znajomych i zbierz o niej opinie, dowiedz się, czy naprawdę umie wykonywać swój zawód, czy po prostu ma do tego odpowiednie narzędzia, ale brakuje jej umiejętności. Jesli wszystko będzie w porządku, nie wahaj się – paznokcie hybrydowe czekają na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *