To prawda są to dość skuteczne sposoby na to by poradzić sobie z nadmiarem stresu i pokonać ciężar dnia codziennego. Istnieje jednak jeszcze jeden o wiele bardziej skuteczny sposób na szybkie zregenerowanie swoich sił, odzyskanie spokoju oraz na pozbycie się stresu. Jest nim kąpiel ziołowa.

Na rynku kosmetycznym, co jakiś czas pojawiają się całkiem nowe kosmetyki ziołowe, które po dodaniu ich do kąpieli, pomagają bardzo szybko odzyskać utracone siły i zrzucić z siebie ciężar minionego dnia. Do tej grupy dołączyły także środki do pielęgnacji ciała, jakimi są ziołowe płyny do kąpieli – Melisa lub Rozmaryn.

 

 

Kosmetyki te to nic innego jak bardzo skuteczne w swoim działaniu płyny do kąpieli. Zawarty w nich wyciąg z melisy łagodzi podrażnienia, przynosi ulgę naszemu zmęczonemu ciału. Ponadto doskonale pomaga nam w ogólnej poprawie naszego samopoczucia. Kąpiel w Melisie to wymarzony wprost sposób na pozbycie się ciężaru minionego dnia.

Zawarty w tym środku wyciąg z melisy przywróci też naszej skórze miękkość i elastyczność, czyniąc ją bardziej jedwabistą, gładką oraz świeżą.

Kąpiel z Melisą zapewni nam luksus, o jakim nawet nam się nie śniło. Szybko, łagodnie się odprężymy i równie szybko nabierzemy sił oraz odzyskamy utraconą w ciągu dnia energię a wszystko to za sprawą jednej, kilku minutowej, przyjemnej aromatycznej kąpieli.

sklep gusia.pl
kup ten produkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *