Szukasz skutecznego sposobu na szybką redukcję tkanki tłuszczowej? Poznaj laser Sculpsure!

Piękne ciało o idealnych proporcjach i kształtach to marzenie wielu z nas. Niestety bardzo często przeszkodą w uzyskaniu perfekcyjnej figury jest nadmiar trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w różnych partiach naszego ciała. Kiedy ćwiczenia fizyczne i stosowane diety nie pomagają, warto zdecydować się na laserowe modelowanie sylwetki. To nieinwazyjny zabieg, przeprowadzany przy użyciu innowacyjnego lasera Sculpsure. Poznajmy jego niesamowite działanie!

Laser Sculpsure – redukcja tkanki tłuszczowej w 25 minut!

Sculpsure to najnowocześniejsze urządzenie służące do przeprowadzania bezinwazyjnej lipolizy. Przy pomocy lasera możemy wykonać zabieg redukcji tkanki tłuszczowej w Klinice Miracki w  Warszawie. Laser umożliwia błyskawiczną redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie perfekcyjne wymodelowanie sylwetki. Pojedynczy zabieg trwa zaledwie 25 minut i skutecznie redukuje 25% tkanki tłuszczowej.

Na czym polega zabieg?

Zabieg przeprowadzany laserem Sculpsure Cynosure pozwala na szybkie, bezpieczne oraz efektywne wysmuklenie ciała. Cała procedura jest bardzo bezpieczna i, co ważne, bezbolesna dla pacjenta, nie musi on w żaden szczególny sposób się do niej przygotowywać. Jedyne przeciwwskazania to świeża opalenizna skóry oraz przyjmowanie leków światłouczulających. Dzięki lipolizie laserowej można usunąć tkankę tłuszczową z dowolnego obszaru ciała.

Podczas zabiegu aplikatory urządzenia zostają przykładane do partii ciała, z której chcemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Urządzenie posiada 4 pady, z których każdy ogrzewa powierzchnię 24 cm2, zatem podczas jednego zabiegu lekarz ma możliwość działania w jednym momencie na powierzchni aż 96 cm2. Pacjent może wówczas odczuwać rozgrzanie skóry, które zostaje jednak skutecznie łagodzone przez wbudowany system chłodzący. Długość fali lasera doprowadza do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się niewielkie zaczerwienienie, które szybko samoistnie ustępuje. Należy także chronić skórę przed nadmierną ekspozycją na słońce oraz zapewnić jej odpowiednią pielęgnację.

Efekty po zabiegu

Po jednym zabiegu możemy uzyskać efekt redukcji 25% tkanki tłuszczowej. Co ważne, skóra pozostaje nienaruszona, a pod wpływem działania lasera dodatkowo nabiera jędrności i elastyczności. Tak doskonały rezultat wyszczuplenia oraz jednoczesnego wymodelowania sylwetki pozwala osiągnąć wyłącznie laser Sculpsure.

Zalety laserowej lipolizy Sculpsure:

  • umożliwia nieinwazyjne i skuteczne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała, np. uda, boczki, kolana, ramiona,
  • krótki czas trwania zabiegu – tylko 25 minut,
  • najlepszy efekt redukcji tkanki tłuszczowej,
  • brak śladów na skórze po zabiegu,
  • brak okresu rekonwalescencji,
  • zabieg może być przeprowadzany u pacjentów ze wszystkimi typami skóry.

Jeśli zależy Ci na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej oraz wymodelowaniu sylwetki, to lipoliza laserem Sculpsure jest idealnym rozwiązaniem! To jedyne urządzenie na rynku, które umożliwia usunięcie tkanki tłuszczowej w całkowicie bezinwazyjny sposób. Dzięki nienaruszeniu skóry oraz dodatkowemu jej ujędrnianiu zabieg zyskuje przewagę nad innymi metodami liposukcji.

Więcej informacji na klinikamiracki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *