Taksówką z Nowego Sącza szybciej na lotnisko

Odległość pomiędzy Nowym Sączem a lotniskiem w Balicach wynosi niewiele ponad 80 km, jednak obie miejscowości są ze sobą skomunikowane słabiej niż można by się tego spodziewać. Z Nowego Sącza do lotniska pod Krakowem można dojechać transportem publicznym wyłącznie w czasie dłuższym niż 2,5 godziny. Co zrobić, aby dotrzeć do Balic szybciej?

Komunikacja na trasie Nowy Sącz-Kraków Balice

Transport publiczny z Nowego Sącza do Balic wiąże się z koniecznością przesiadki w Krakowie. Z Nowego Sącza należy dojechać do Krakowa pociągiem lub autobusem, a następnie przesiąść się na komunikację miejską. W ciągu dnia pokonanie tej trasy zajmuje około 2,5 godziny, natomiast w nocy nawet o 1,5-2 godziny dłużej. Z tego powodu osoby odlatujące z lotniska w Balicach musza wyjeżdżać z domu nawet na 7-8 godzin przed czasem startu samolotu. Jest to uciążliwe, gdyż jest się zmęczonym zanim wsiądzie się na pokład – pojawia się rozdrażnienie, a lot dłuży się i męczy znacznie bardziej niż w przypadku, gdy podróż na lotnisko jest krótsza.

Jeżeli chce się uniknąć problemów związanych z dojazdem na lotnisko w Balicach, warto zdecydować się na transport taksówką. Przejazd zajmie wtedy około 1,5-2 godzin w zależności od warunków drogowych. Wybierając ns.taxi ma się pewność, że taksówka podjedzie pod wskazany adres o ustalonej godzinie, a następnie szybko dotrze na lotnisko. Podróż do Balic upłynie szybko, komfortowo i bez przesiadek, dzięki czemu będzie się mniej zmęczonym i zdenerwowanym. Dodatkowo zniknie ryzyko związane z opóźnieniami transportu publicznego i komunikacji miejskiej, które mogą spowodować, że dotrze się na lotnisko po zakończeniu odprawy.

Zamawianie taksówki przez Internet

Usługa ns.taxi umożliwia zamówienie taksówki z Nowego Sącza do Balic za pomocą wygodnego formularza internetowego. W formularzu podaje się imię i nazwisko, lokalizację puntu odbioru pasażera i punktu docelowego, numer lotu, datę i godzinę transferu, a także inne istotne dane. Ponadto zaznacza się, czy dokona się płatności gotówką u kierowcy, czy też pokryje się koszty przejazdu za pomocą karty kredytowej. Taksówkę można zamówić o dowolnej porze dnia i nocy, a w razie potrzeby – ma się możliwość dokonania korekty rezerwacji w czasie do 12 godzin poprzedzających odbiór pasażera (ewentualna korekta jest bezpłatna). Co ważna, ns.taxi oferuje możliwość zamawiania taksówek z różnych firm, jednak zawsze gwarantuje, że zamówiony samochód będzie posiadał licencję oraz ubezpieczenie. Dzięki temu pasażer taksówki jest w pełni bezpieczny w razie stłuczki lub wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *