Tym razem gościć nas będzie Novotel Poznań Centrum (dawniej Hotel Poznań) na Placu Andersa 1 w Poznaniu (obok Starego Browaru), który użyczy sali dogodnej dla naszego przedsięwzięcia, gdyż jak zwykle na wykładzinie i wśród poduszeczek rozgościć się będą mogli najmłodsi słuchacze.

Przebieg koncertu już tradycyjnie dostosowany będzie do percepcji maluszków – usłyszymy krótkie, wyraziste utwory prezentowane na różnych instrumentach, a pomiędzy nimi zagości u nas piosenka, taniec i zabawa, aby jak najprzyjemniej i pożytecznie spędzić czas w kulturalnej atmosferze.

Zachęcamy do przybycia całymi rodzinami, gdyż to właśnie jest najlepszym prezentem dla naszych dzieci – wspólnie spędzony, radosny czas.

Już w starożytności stwierdzono, że dobrze dobrana muzyka ma wspaniałe właściwości wychowujące i kształtujące postawy człowieka. Dzisiaj wiemy, że muzyka potrafi również leczyć, wyciszać leki i niepokoje, a nawet wpływać na zdolność uczenia się i poziom inteligencji. Wykorzystajmy zatem metodę, która na dodatek ma poparcie każdego maluszka, gdyż wszystkie dzieci uwielbiają zabawy przy muzyce.

Dodatkową atrakcją będzie tym razem również losowanie nagród! A zainteresowanych mądrym i świadomym rozwojem dzieci odsyłam na nasze strony internetowe www.kreatywka.pl . Więcej informacji: 061 832 36 45 lub 604 208 348. Do zobaczenia!

Beata Kołodziejczyk
Kreatywka – Pracownie Dziecięcych Marzeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *