Dieta. Zalecany sposób życia – Stół pełen Polus i iluzji. Rozważania o sztuce żywienia

Jaką dietę wybrać dla siebie? Czy jeść produkty zbożowe i mięsne? Czy zrezygnować z cukru? A może nie jeść nabiału? Czy kupić zwykłe jabłko, czy może lepiej udać się do sklepu z organiczną żywnością? A co z kosmetykami? Czy nie przeszkadza Państwu testowanie na zwierzętach? Czy może lepiej wybrać sprawdzone, ekologiczne produkty, dzięki którym będziemy żyć w zgodzie z naturą i samym sobą?

404x404

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie poznajcie świat Barbary Rubin – autorki książki „Dieta. Zalecany sposób życia.” Jest  to ceniona ekspertka w dziedzinie utrzymywania optymalnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej przez człowieka. Taką drogę wybrała i gorąco namawia swoich czytelników do poznania jej sposobów na zdrowe życie.

Ta książka na solidnym fundamencie naukowo-poznawczym buduje spójną i sprawdzoną w praktyce koncepcję stylu zdrowego odżywiania się, dzięki której odzyskujemy zdrowy wygląd, siły witalne i prawdziwy apetyt na życie. Ciekawe przykłady, praktyczne rady okraszone osobistymi doświadczeniami i obserwacjami autorki, przeplatane pełnymi humoru anegdotami oraz fascynującymi dygresjami, są wynikiem świadomie podjętego i konsekwentnie realizowanego stylu życia, który jest głównym architektem naszego funkcjonowania. Jej lektura może być świetną okazją do zweryfikowania własnego modelu życia, refleksji nad tym, co można zmienić, z czego być dumnym i co chronić jak największy skarb, by odczuwać radość istnienia. Skierowana jest do każdego, kto ceni swoje zdrowie, szanuje siebie, chce czuć pełnię życia i cieszyć się nim. Chciałoby się powiedzieć, że jest nie tylko wartościową, ale i wysmakowaną lekturą.

Dzięki niej uczymy się jeść bez poczucia winy i żyć bez obaw o zdrowie.

Autorka w mądry i inspirujący sposób pisze o zdrowych nawykach, które powinny nam towarzyszyć przez całe życie. Pokazuje czytelnikowi, jak ułożyć zrównoważoną i pełnowartościową dietę, a przy tym cieszyć się z jedzenia i celebrować posiłki. Autorka bierze pod lupę wszystkie składniki odżywcze i analizuje je pod każdym kątem. Przypomina nam również, że zdrowie i siły witalne to nie tylko kwestia odpowiedniej diety, ale przede wszystkim równowagi pomiędzy stanem fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym. Polecamy wszystkim, którzy chcą dobrze i zdrowo żyć – encyklopedię zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

O autorce: 

Barbara Rubin – ceniony ekspert w dziedzinie utrzymywania optymalnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej przez człowieka. Jako dyplomowana trenerka fitness, specjalistka ds. prawidłowego odżywiania oraz holistic life style coach osiąga znakomite wyniki, prowadząc indywidualne i grupowe zajęcia z klientami.

Organizuje międzynarodowe wykłady, seminaria i warsztaty. Mieszka na zmianę w Amsterdamie i Moskwie. Jest szczęśliwą matką jedynaczki. Od wielu lat współpracuje z liczącymi się na świecie lekarzami specjalizującymi się w medycynie holistycznej oraz ekspertami w zakresie żywienia, sportu i rekreacji. Kocha podróże, pasjonującą lekturę, spotkania z przyjaciółmi. Ponad wszystko ceni rodzinę i… poczucie humoru. Uważa, że warto celebrować każdy posiłek, by móc cieszyć się innymi aspektami życia.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej autorki www.barbararubin.org – znajdziecie tam zdrowe, smaczne i łatwe przepisy, plany treningowe a także artykuły, które pomogą zdrowo żyć.

Previous post Na szkle jak na płótnie
Next post Jaki rower? Krótki przewodnik dla niezdecydowanych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social profiles