Akcesoria, dzięki którym Twój basen będzie idealnie wyposażony

Wszystkie osoby, które posiadają swój własny, domowy basen chcą zadbać o to, by odpowiednio spełniał on swoją funkcję. Aby tego dokonać, musimy jednak zadbać o jego prawidłowe wyposażenie oraz aranżację. Bardzo przydatne będą wówczas akcesoria, które dostępne są w również w naszym sklepie internetowym s-mumo.pl.

Podgrzewacze, dozowniki, lampy

Dzięki dostępnym na rynku akcesoriom, utrzymanie czystości w każdym basenie będzie dużo łatwiejsze. Należą do nich na przykład ciekawe pływające lampy LED, dozowniki chloru, podgrzewacze wody, pompy filtrujące, pokrywy solarne czy termometry mierzące temperaturę wody. Ponadto, trafioną inwestycją będą również alarmy, które ostrzegają domowników w przypadku niepożądanego wejścia do wody. Produkty, w które można zaopatrzyć się za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wyróżniają się bardzo dobrą jakością oraz atrakcyjnymi cenami. Warto więc wybierać takie akcesoria, które będą nam służyć przez długi czas i które po prostu, ułatwią i jeszcze bardziej uprzyjemnią domownikom korzystanie z wodnych przyjemności.

Kontroluj stan wody basenowej

Akcesoria basenowe sprawiają, że baseny naszych klientów są jeszcze bardziej komfortowe i funkcjonalne. Do takich przykładów zaliczyć można m.in. zestaw do kontroli wody Bestway. Używanie go pozwala na utrzymanie właściwego poziomu wody w basenie. To produkt niezbędny dla każdego, komu zależy na czystej wodzie o bezpiecznym poziomie pH i chloru dla osób kąpiących się.

Dzięki takiemu zestawowi nie dochodzi do sytuacji, w której woda basenowa jest zbyt zmętniona czy też występuje w niej duża ilość glonów. Warto na bieżąco kontrolować stopień zachlorowania wody, a także jaka jest zasadowość i pH. W zestawie do pomiaru wody Bestway znajdziemy pięćdziesiąt pasków testowych i pomiarowych. Na opakowaniu znajduje się również łatwa w odczycie skala porównawcza.

Pływający termometr

Dzięki pływającemu termometrowi solarnemu, łatwo i szybko zmierzymy temperaturę wody w basenie. Termometr jest zasilany baterią słoneczną oraz zegarkową. Działa automatycznie i wyłącza się po dwóch minutach działania. Dodatkowo został wyposażony w linkę, która umożliwia przywiązanie go do basenu, a także ekran LCD, który wyświetla temperaturę w stopniach Celsjusza i Farenheita.

Masz basen? Zadbaj również o akcesoria, dzięki którym Twój wodny wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *