Manicure hybrydowy dla żyjących w ciągłym biegu

Wiosna to dobry czas by nieco o siebie zadbać. Wygospodaruj dla siebie chwilę i zadbaj o swój wygląd, a z całą pewnością od razu lepiej się poczujesz. Nabierzesz energii i wigoru, dzięki któremu każdy kolejny dzień będziesz rozpoczynać z uśmiechem na twarzy. Nowa fryzura, udane zakupy i estetycznie ozdobione paznokcie sprawią, że staniesz się lepszą wersją samej siebie, a po niedawnych smutkach i zmartwieniach nawet nie będzie śladu.

Jaki manicure wybrać?

Jeśli jeszcze nie jesteś do końca zdecydowana i zupełnie nie wiesz w jaki sposób ozdobić swoje paznokcie to w tym miejscu pragniemy podpowiedzieć Ci, jaki manicure w ostatnim czasie stał się prawdziwym hitem. Polki wręcz oszalały na punkcie manicure hybrydowego. Co jest w nim takiego niesamowitego, że każda przedstawicielka płci pięknej chce go mieć?

Hybrydowe paznokcie jest przede wszystkim trwały, efektowny i w dodatku bardzo modny. Efekt przeprowadzonego zabiegu jest w stanie utrzymać się od 14 dni do nawet kilku tygodni! Czy to nie wspaniałe? Nie ma się więc czemu dziwić, że to właśnie na niego decydują się szczególnie te panie, które nie mogą sobie pozwolić na malowanie paznokci co najmniej kilka razy w tygodniu, gdyż na ich głowie spoczywa spora ilość dużo ważniejszych obowiązków.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Dla tych, które nie miały jeszcze z tą metodą zdobienia paznokci styczności chcemy pokrótce przedstawić na czym ona polega. Manicure hybrydowy może z powodzeniem zastąpić żel lub akryl.  Specjalnie do tego celu opracowana formuła lakieru do paznokci zaraz po nałożeniu na płytkę jest odpowiednio utwardzana w lampie LED lub UV, co daje możliwość uzyskania warstwy o trwałości stosunkowo porównywalnej do paznokci żelowych, a nawet bardzo mocnej mieszanki akrylowej, co z pewnością zadowoli niektóre z pań, które od dawna szukają dla swoich paznokci lepszych zamienników.

Cały zabieg polega na nałożeniu na nasze paznokcie bazy hybrydowej oraz odpowiedniej ilości warstw lakieru powierzchniowego, który zapewni odpowiednie krycie, co następnie zostanie pokryte specjalnym topem. Zadaniem bazy jest skutecznie utwardzić płytkę i jednocześnie nie spowodować na niej żadnych uszkodzeń, w odróżnieniu od żelu który może widocznie osłabić paznokcie. Lakier nawierzchniowy daje efektowne wykończenie, dzięki czemu zyskujemy piękne i lśniące paznokcie, które będą doskonałym uzupełnieniem każdej wiosennej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *