Pełniejszy biust bez operacji i implantów

Zabieg z zastosowaniem wypełniacza Macrolane umożliwia bezpieczne i prawie bezbolesne powiększenie piersi bez operacji chirurgicznej i wszczepiania implantów. Nowa metoda wpisuje się w światowy trend ograniczania inwazyjności w zabiegach medycyny estetycznej. Stanowi ona znakomite rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pełniejszych kształtach, ale obawiają się skalpela i bolesnej rekonwalescencji lub mają niechętny stosunek do silikonowych implantów.

Macrolane to produkt oparty na bazie przezroczystego żelu zawierającego stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Warto dodać, że kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze, tkance podskórnej i łącznej oraz w płynie stawowym. Zabieg polega na wstrzyknięciu pod każdy gruczoł piersiowy preparatu w ilości ok.100-120 ml w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym (krótkotrwałym). Biust zyskuje objętość i ładniejszy kształt. Efekty są widoczne niemal natychmiast, przy czym warto podkreślić, że piersi wyglądają naturalnie, również w dotyku materiał w piersi nie jest wyczuwalny.

Zabieg jest prosty, dość krótki i niemal bezbolesny, a kobieta nie musi po nim nosić żadnego specjalnego ubrania medycznego. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do domu i swoich codziennych zajęć. Należy się jedynie spodziewać zaczerwienienia i niewielkiego obrzęku po ostrzyknięciu, ale objawy te świadczą o prawidłowym działaniu preparatu i ustępują już po 1-2 tygodniach. Za to efekt utrzymuje się ok. 2 lat (zależy od stanu piersi, a także wieku, stylu życia i aktywności fizycznej pacjentki). Do tego czasu kwas hialuronowy zawarty w preparacie ulega stopniowemu wchłonięciu. Zabieg można po tym okresie powtórzyć, dostrzykując odpowiednią ilość wypełniacza.

Przed:


Po:

Przed:

Po:

„Zabieg z zastosowaniem Macrolane zapewnia najlepszy efekt przy powiększaniu piersi z miseczki A na B oraz przy korekcji asymetrycznych piersi. Metoda jest delikatna, a przy tym skuteczna. Nie wymaga postępowania pooperacyjnego i można ją powtarzać.”- dodaje dr Małgorzata Chomicka-Janda z IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej. Tak jak w każdym innym zabiegu medycznym, mogą występować skutki uboczne, jak np. zgrubienia i guzki – znikają one jednak dzięki masażowi.

Przeciwwskazania do zabiegu dotyczą kobiet z wysokim ryzykiem zachorowania na raka piersi, występowaniem torbieli w gruczołach piersiowych oraz zmian w badaniach usg piersi  i mammografii. Również choroby autoimmunologiczne (tarczycy), wątroby i nerek, ostre i przewlekłe infekcje, zaburzenia krzepliwości krwi, a także stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy wykluczają możliwość wykonania zabiegu.

IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej – nowoczesna klinika oferująca szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Współpracujący z kliniką, doświadczeni, uznani chirurdzy są członkami polskich i międzynarodowych stowarzyszeń, zrzeszających światowej klasy chirurgów plastyków. Klinika usytuowana jest w warszawskim Miedzeszynie, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jej unikalne położenie gwarantuje pacjentom atmosferę komfortu, intymności i spokoju, która bliższa jest luksusowemu SPA niż placówkom medycznym. Ogrodzony teren wraz z kompleksem parkowym o powierzchni 6000 m² zapewnia pacjentom dyskrecję i anonimowość. Klinika dysponuje najnowocześniejszym sprzętem.
Dodatkowe informacje: www.iqmedica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *