Przychodzi mężczyzna do jubilera i …zaczynają się schody

Uważaj co wybierasz. Największy błąd popełniany przez mężczyzn, chcących sprawić swoim kobietom prezent-błyskotkę, to ślepe podążanie za modą. Nie zawsze to, co akurat jest na topie, będzie trafioną w punkt propozycją dla ukochanej.

Ważne są proporcje ciała kobiety, styl bycia i ubioru, jaki preferuje. Drobną kobietę duża i masywna biżuteria po prostu przytłoczy, a w stylizacji pani o okrąglejszych kształtach delikatne dodatki najzwyczajniej w świecie zginą.

Kobiecie, która na co dzień wybiera spokojne zestawy z subtelną biżuterią, masywne i rzucające się w oczy błyskotki raczej nie przypadną do gustu. Warto również przyjrzeć się codziennym wyborom ukochanej – jeśli 99% jej szkatułki na biżuterię wypełniają ozdoby z filcu trudno wymagać, by padła z zachwytu na widok ciężkiej kolii – może uda się jej założyć ją kilka razy w życiu, ale zapewne nie będzie to w zgodzie z jej codziennymi upodobaniami.

Korzystaj z rad

Nie ma lepszego i bardziej sprawdzonego źródła wiedzy dla mężczyzny jak osoby najbliższe sercu jego ukochanej kobiety. W grupie tej znajdzie się bez wątpienia mama, siostra i najlepsza przyjaciółka. Z taką pomocą raczej trudno o wpadkę – kto zna lepiej upodobania naszej wybranki od jej najlepszej przyjaciółki? Dodatkowo, w bonusie zagubiony w świecie błyskotek klient dostaje możliwość sprawdzenia efektu „na modelce”. Niejedna ekspedientka odetchnie z ulgą rezygnując z roli nadwornego manekina.

Zbadaj teren przed zakupem

Najprostsze z możliwych zadań – wystarczy przecież dyskretnie przejrzeć szkatułki ukochanej, by przekonać się, co może sprawić jej prawdziwą przyjemność, załatać dziury w zestawie biżuterii, przywołać uśmiech na twarzy.

Biżuteria ekskluzywna to nie tylko pierścionki i bransoletki. Panowie coraz częściej sięgają po oryginalne wisiory, zegarki, kolie, a nawet diademy. Na pierwszy rzut oka wybór najlepszej propozycji dla ukochanej może sprawiać trudność, ale na pocieszenie warto dodać, iż kobiety darzą błyskotki na tyle mocnym uczuciem, że każdy, nawet nie do końca trafiony prezent, przyjmą z entuzjazmem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *