Smyk dla energicznych smyków!

Kiedy stajemy się rodzicami, chcemy zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Te cudowne i kochane istoty są naszymi oczkami w głowie i działają niczym porządny zastrzyk energii. Prawdą jest, że małe dzieci są bardzo ruchliwe. Można to traktować jako zaletę bądź utrapienie. To cecha charakterystyczna dla tego okresu rozwojowego i nie mamy na to wpływu. Jedyne co możemy zrobić – to dać się dziecku wyszaleć!

dziecko-foto

Z pomocą przychodzą place zabaw, zajęcia w przedszkolu, przebywanie na świeżym powietrzu czy zabawy wymyślane przez kreatywnego tatę. Naszym obowiązkiem jest, aby pozwolić dziecku wyładować silną potrzebę ruchu. Są sytuacje, kiedy sami potrzebujemy aktywności sportowej, wyładowania złości po nieudanym dniu w pracy czy złego samopoczucia związanego z podwyższonymi wydatkami na życie. Małe dzieci szybko się nudzą, wszelakiego typu spontaniczne atrakcje jak – lody, wyjście do Zoo, przejażdżka kolejką czy nowa zabawka to dla nich nie lada niespodzianki. Jednak można czerpać przyjemność z zabaw , jeśli posiada się niewygodne lub za małe ubrania ? Porfel świeżo upieczonych rodziców w sumie zawsze jest na zero. Koszta są tak ogromne, że szuka się alternatywy np. po rodzinie ubranek, z których wyrosły dzieci czy obniżkach na zakupowe must have. Sklep Smyk wie dokładnie z czym codziennie zmagają się rodzice i oferuje naprawdę szeroki asortyment za niską cenę. Poza odzieżą jak – spodnie, t-shirty, bluzy, buty, czapki, sukienki, śpiochy, pajace, body, posiada zabawki, gry, książki czy akcesoria potrzebne do szkoły – dostępne są także piórniki, tornistry, zestawy śniadaniowe, pisaki, farby, pomoce naukowe, podręczniki i co ciekawe plecaki na kółkach! To super pomysł, ponieważ dziecko nie musi dźwigać nic na plecach a jak powszechnie wiadomo tornistry, są bardzo obciążane ilością podręczników i ćwiczeń. Niskimi cenami jest objęte dosłownie wszystko! W Outlecie czekają spore promocje na zabawki, klocki, książki, ubrania. Liczba stron ciągnie się bez końca, kiedy jeszcze nie zdążymy przejrzeć wszystkiego naszym oczom ukazuje się baner – Wyprzedaż! To istny raj dla rodziców, ponieważ cały sklep to jedna wielka przecena. Rowerki wyposażenie pokoju dziecka, ubranka dla niemowląt ale też dzieci starszych, lalki, perfumy, wózki, pieluchy, nosidełka…

Poza sprzedażą Smyk prowadzi dział Porad. Znajdziemy zagadnienia związane z ciążą, cesarskim cięciem, bólem porodowym i jak przygotować się do samej ciąży. Szczegółowo opisane dni tygodnia są w stanie uspokoić matkę i pozwalają na śledzenie nadchodzących po kolei objawów czy etapów ciąży. Smyk posiada promocje i kody rabatowe, które nieźle obcinają ceny. Rodzice w tym miejscu wcale „nie pójdą z torbami” ale z nimi wyjdą z uśmiechem na twarzach – jak bardzo udało się zaoszczędzić! Warto być na bieżąco i wypatrywać coraz to nowszych okazji. Uwielbiamy modne ubrania a jeśli są one dodatkowo tanie, to na co czekać?

Zapamiętajmy, że wygodnie ubrane dziecko to szczęśliwe dziecko. Nikt nie lubi niekomfortowych ubrań. Uniemożliwiają one swobodę i całą zabawę. Nie powinniśmy przesadzać jak niektóre dzieci celebrytów. Dzieko powinno być ubrane a nie przebrane. Niech dzieci zostaną sobą, bo to właśnie one są najpiękniejsze na świecie. Już od najmłodszych lat, możemy uczyć dzieci jak się właściwie ubierać a przygodę warto zacząć ze sklepem Smyk! Rabaty do sklepu Smyk czekają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *