Urodzinowe kwiaty do rąk własnych

Romantycznie i praktycznie, czyli online. Jak przystało na nowoczesne pokolenie, które pełnymi garściami czerpie z możliwości Internetu, coraz chętniej korzystamy z usług kwiaciarni internetowej. Atuty są dość oczywiste. Przede wszystkim wybieramy z domu, z biura, z pociągu, z urlopowych wojaży.

Bez konieczności poszukiwania dobrej kwiaciarni i oczekiwania. Jak wiadomo wybór kwiatów oraz ułożenie pięknej wiązanki to nie żadne szast prast i kilka minut. A zatem nawet 2-3 klientów przed nami może oznaczać długie oczekiwania.

Internetowo zamawiamy bez kolejki, np. z wygodnego fotela. Oczywistym argumentem za jest również fakt, że możemy w ten sposób zamówić kwiaty na prezent urodzinowy dla osoby, które jest oddalona nawet o setki kilometrów.

Kwiaciarnie takie jak np. e-kwiaty.pl to możliwość wysłania wiosennych tulipanów czy pełnych ekspresji czerwonych róż w różne zakątki kraju i świata. Niestety nie zawsze mamy możliwość wręczenia okolicznościowej wiązanki przyjaciółce czy siostrze, która mieszka na drugim końcu Polski.

Kwiaty na każdą okazję

A zatem wiemy już, że kwiaty na prezent urodzinowy to pomysł zawsze dobry i niezmiennie en vogue. Wiemy również, że można z duchem czasu, nowocześnie i wygodnie zamawiać online. Warto również wiedzieć jakie mamy w związku z tym możliwości.

Bardzo dobrym przykładem może być wspomniany serwis e-kwiaty.pl. Mamy tu naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Wybieramy spośród gotowych kompozycji kwiatowych albo korzystamy z kreatora bukietów. Jeśli będą to kwiaty na prezent urodzinowy warto również dołączyć liścik, bilecik z życzeniami albo drobny (np. słodki) podarunek.

Jeśli zdecydujemy się na gotową wiązankę można dla ułatwienia skorzystać z podziału na kategorie, wśród których są i kwiaty na prezent urodzinowy i na ślub, na chrzciny, jak również na… przepraszam.

W przypadku e-kwiatów na uwagę zasługuje również Kwiatobox, czyli wyjątkowa usługa polegająca na wysłaniu kwiatów świeżo ściętych, w specjalnym opakowaniu. A zatem szczęśliwie obdarowana jubilatka czy jubilat otrzymują kwiaty pachnące, świeże, jak prosto z ogrodu.

Tak po cichu (ale i oficjalnie) prawie każdy lubi dostawać kwiaty – na urodziny, na Walentynki, Dzień Matki, a nawet bez okazji. Nie da się również ukryć, że jest coś wyjątkowego, romantycznego, filmowego w bukietach dostarczanych przez kuriera…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *