Znajdź wyjątkowy prezent na Dzień Mamy

Mama to najważniejsza osoba w Twoim życiu. Brzmi przytłaczająco w momencie, kiedy szukasz pomysłu na prezent? Boisz się, że Twoja koncepcja nie jest wystarczająco dobra? Dzień Matki tuż tuż a Ty masz już dość szukania na ślepo prezentu na losowych stronach internetowych? Nie musi tak być. Oto krótki tekst, który pomoże Ci wybrać wyjątkowy podarek dla Twojej mamy.

Postaw na chwile relaksu

Ostatnio bardzo popularne stało się wręczanie voucherów i biletów na różne usługi/wydarzenia. Voucher na masaż, zabieg u kosmetyczki, dzień w spa czy bilet na jakiś event może być fajnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli Twoja mama na co dzień jest zabiegana, brakuje jej czasu na odpoczynek i chwili dla siebie. Dopełnieniem takiego prezentu będzie Twoja obecność, jeśli będziesz towarzyszyć swojej mamie przy odbieraniu prezentu na pewno będzie zachwycona. Nie stać Cię na takie usługi? Zorganizuj coś sama i przyjedź do mamy, jeśli na co dzień się z nią nie widujesz, i zorganizuje jej dzień – odskocznię. Zabierz ją na fajny spacer lub piknik, zróbcie seans filmowy czy kobiecy wieczór z domowym SPA.

Zaszalej z kursami

Twoja mama kiedyś lubiła malować ale natłok obowiązków zabił to hobby? Wiesz, że interesuje się modą, ale nie ma odwagi zająć się projektowaniem? A może od dłuższego czasu chciałaś namówić ją do uprawiania jogi? Postaw swoją mamę przed faktem – wykup jej kurs szydełkowania, garncarstwa, karnet na siłownię – cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, a będzie zgodne z ukrytymi zainteresowaniami Twojej rodzicielki lub pozwoli jej odkryć nowe fantastyczne aktywności.

Zrób to sama

Pamiętasz jak wielką radość sprawiały mamie Twoje laurki, rysunki i inne prace plastyczne przyniesione ze szkoły? To się nigdy nie zmienia. Postaw na prezent hand-made, zrób własnoręcznie biżuterię, pomaluj specjalnymi farbami elegancki wazon na kwiaty, wyszydełkuj coś,czy z pomocą partnera odnów stary mebel retro znaleziony na pchlim targu. Poszukaj inspiracji dookoła, zastanów się – może widziałaś super szal w sklepie, ale nie było Cię na niego stać? – zrób go sama. Możesz wykonać kolaż ze wspólnych zdjęć z mamą, lub artystyczny album z zapisanymi ciekawymi historiami z waszego życia. Możliwości jest mnóstwo, a prezent wykonany własnoręcznie, niezależnie od włożonych funduszy, będzie bezcenny.

Bezpiecznie i bez szaleństw

Jeśli nie masz już czasu lub wykorzystałaś większość szalonych pomysłów prezentowych na inne okazje, możesz pozostać przy klasycznym prezencie. Kup mamie jakiś ładny drobiazg, ozdobę do domu czy przydatne narzędzie. Postaw na ładne kwiaty lub spraw jakiś porządny kosmetyk. Jeśli wiesz jakie perfumy kupić mamie na prezent, masz ułatwione zadanie. Możesz rozejrzeć się też np. za ładnym zestawem balsamów do pielęgnacji skóry czy jakimś urządzeniem typu nowoczesna lokówka do włosów. Każda kobieta ucieszy się z nowej torebki czy innych akcesoriów jak np. okulary przeciwsłoneczne lub ładna apaszka. Jakiego prezentu byś nie wybrała, pamiętaj, że matka to najważniejszy człowiek w Twoim życiu – warto poświęcić trochę czasu i starań na znalezienie doskonałego prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *