Znani artyści wracają do swoich źródeł – inauguracja kampanii „Po kropli do źródła”

Wizerunek drzewa genealogicznego, przygotowany dla kampanii przez Edwarda Lutczyna ułatwi wspólną zabawę w odtwarzanie pokoleniowych źródeł rodziny. Patronem oraz inicjatorem kampanii jest marka wody źródlanej Kropla Beskidu.

„Myślę, że należy stale pielęgnować pamięć o przeszłości. Świadomość swoich źródeł oraz tego, kim jesteśmy i skąd pochodzimy, wzmacnia więzi i dodaje wewnętrznej siły każdej rodzinie.” – mówi Maria Seweryn – główny ambasador kampanii „Po kropli do źródła”.

Kampania „Po kropli do źródła” uczy pielęgnowania wielopokoleniowych tradycji rodzinnych, wartości wiedzy o źródłach naszej historii osobistej i wagi czasu spędzanego w gronie najbliższych. W przekaz kampanii zaangażowali się znani artyści, którzy dają dobry przykład sięgając do własnych historii osobistych. Patron całej akcji – marka wody źródlanej Kropla Beskidu – zaprasza do rodzinnej zabawy w tworzenie własnego, indywidualnego drzewa genealogicznego na plakacie, jaki specjalnie dla celów kampanii przygotował Edward Lutczyn.

Głównym ambasadorem kampanii została aktorka Maria Seweryn, która po raz pierwszy opowie o sobie, swojej rodzinie (mężu i dwójce dzieci) oraz wszystkim, co jest dla niej i jej najbliższych najcenniejsze w tradycjach rodzinnych. Pokaże zbudowane razem z dziećmi drzewo genealogiczne i zaprosi do spaceru po Warszawie szlakiem jej wspomnień rodzinnych z przeszłości oraz miejsc, w których najchętniej spędza czas z najbliższymi.

W kampanii „Po kropli do źródła” swoje wspomnienia z miejsc rodzinnych prezentują także: Grzegorz Turnau, Grażyna Wolszczak, Joanna Pierzak, Ilona Felicjańska oraz Ewa Skibińska. Na zaproszenie marki Kropla Beskidu artyści oprowadzają nas po miastach, z których pochodzą, szlakami historii rodzinnych: po Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście. Opowiadają o tym, jak pielęgnowanie tradycji i wzajemnych więzi buduje współczesną rodzinę i jest źródłem jej wewnętrznej siły.

Działania zaplanowane w ramach kampanii „Po kropli do źródła” potrwają do listopada 2007 roku. Wizerunek drzewa genealogicznego „Po kropli do źródła” będzie dostępny w prasie ogólnopolskiej.

KROPLA BESKIDU
Kropla Beskidu to naturalna woda źródlana, rozlewana w Beskidzie Sądeckim – regionie cenionym ze względu na bogate zasoby naturalnych wód mineralnych i źródlanych. Ta niezwykła kraina leży na południu Polski. Niewiele jest równie pięknych i czystych ekologicznie miejsc, w których można spotkać tyle rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Jednak największym skarbem Sądecczyzny są ukryte pod ziemią, krystalicznie czyste źródła górskich wód. Kropla Beskidu to pierwsza w Polsce woda, która uzyskała rekomendację Państwowego Zakładu Higieny – instytucji uznawanej przez polskich konsumentów za najbardziej wiarygodną i gwarantującą wysoką jakość produktu.

Kropla Beskidu jest dostępna w następujących wersjach:
* Gazowana w butelkach 1,5 l oraz 0,5 l
* Niegazowana w butelkach 1,5 l oraz 0,5 l
* Niegazowana i gazowana w butelkach szklanych 0,25 l

Polacy szybko odkryli i docenili walory Kropli Beskidu. Mimo tego, że jest jedną z najmłodszych marek na rynku, już znalazła grono wiernych konsumentów. Kroplę Beskidu mogą pić osoby starsze,  kobiety w ciąży a nawet dzieci. Doskonale orzeźwia, gasi pragnienie i jest idealna do codziennego spożycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *