Unikatowe czekoladki na ślub – podaruj coś innego niż wszyscy!

W poszukiwaniu ciekawego prezentu na ślub znajomych czy w rodzinie zwykle stajemy przed dylematem – co warto wybrać, aby sprawić nowożeńcom przyjemność? Gdy prezent ma być zapamiętany na długi czas, warto postawić na coś, czego nie podarują inni goście!

Coraz częściej wraz z zaproszeniem na wesele otrzymujemy również karteczkę ze wskazaniem, aby przynieść kopertę, czyli pieniądze. To praktyczny wybór zarówno z punktu widzenia przyszłych małżonków, jak i gości, ponieważ małżonkowie mogą wtedy wydać pieniądze na potrzebne im zakupy, natomiast goście nie muszą głowić się nad tym, co wybrać w prezencie. Jednak nie zawsze narzeczeni decydują się na takie rozwiązanie. Czasami dają swoim gościom wolną rękę lub przygotowują listę zakupów. Ponadto pozostaje jeszcze kwestia osób, które przychodzą na zaślubiny, ale nie wybierają się na wesele – wtedy także w dobrym tonie jest przekazanie małego upominku.

Przyjęło się, żeby w upominku na ślub dawać kwiaty. Nietrudno jednak się domyślić, że po większej imprezie nowym małżonkom pozostaje sporo kwiatów, na które często nie mają nawet miejsca. Dlatego warto pomyśleć o czymś innym, równie udanym, ale pyszniejszym – czekoladkach. Jednak zanim wybierzesz się do sklepu za rogiem po bombonierkę, sprawdź razem z nami inne czekoladowe propozycje, które będą od niej znacznie lepsze!

Przede wszystkim ze swoim prezentem warto się wyróżnić – nie będzie on wtedy jeszcze jednym w kolejce do sprawdzenia, ale czymś unikatowym, do czego włożyło się wysiłek i serce, by uczcić tę niezwykłą okazję, jaką są zaślubiny. Dlatego też warto rozpocząć poszukiwania pysznych, ale też oryginalnych czekoladek w internecie, jako że tu wybór mamy najszerszy.

Ciekawym pomysłem na czekoladki na ślub mogą być te w personalizowanym opakowaniu. Oznacza to, że opakowanie jest wykończone zgodnie z życzeniem zamawiającego, przykładowo można umieścić na nim napisy czy zdjęcia według swojego pomysłu. Takie czekoladki możemy zakupić między innymi w sklepie ChocoRepublica.pl, który specjalizuje się w dostarczaniu unikatowych kreacji z czekolady. Możemy wtedy zamówić na przykład czekoladki w kształcie podkowy na szczęście, serduszek, specjalne ślubne bombonierki. Klient może wtedy samodzielnie określić, jak ma wyglądać opakowanie, na przykład może być to szablon z widokiem nieba oraz miejscem do wpisania daty wydarzenia oraz imion nowożeńców. Można też przygotować projekty całkowicie samodzielnie.

Poza tym tego rodzaju czekoladki z personalizacją mogą być świetnym upominkiem od nowożeńców dla gości – teraz coraz częściej daje się takie drobne upominki na pamiątkę wydarzenia. Wtedy personalizacja może polegać na umieszczeniu na opakowaniu zdjęć narzeczonych i informacji o dacie zaślubin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *